Kapsička Almo Nature HFC in Jelly s tuňákem a krevetami

Varianta

24 × 55 g
453,79 Kč / 1 kg
599,00 Kč

599,00 Kč

453,79 Kč / kg

Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
  • Doprava zdarma u objednávek nad 999,00 Kč

  • Snadná a bezpečná platba

  • Bezplatné vrácení zboží

Popis

Almo Nature HFC IN JELLY sestává výhradně z čistých surovin nejvyšší kvality*. Tento výživový doplněk je samozřejmě bohatý na bílkoviny a mikroživiny, a to díky obsahu čerstvého masa nebo čerstvých ryb v původně potravinové kvalitě.

Přírodní prostředek proti tvorbě bezoáru:
Kočky obvykle ztrácejí mnoho chlupů a při svém každodenním čištění mohou tyto chlupy polykat. To způsobuje tvorbu bezoáru v žaludku. Naše mokré krmivo HFC IN JELLY je přírodní prostředek proti tvorbě bezoáru: obsažené želé přispívá k čištění žaludku a usnadňuje vylučování polknutých chlupů.

Almo Nature – záruka zcela přirozeného krmiva pro kočky!
Mokrá krmiva značky Almo Nature neobsahují žádné přídatné látky (např. minerály nebo vitaminy), protože jejich vysoce kvalitní složky jsou již od přírody na tyto látky bohaté. Konzervují se ve vlastním vývaru, díky čemuž zůstávají zachovány živiny i chuť a mokrá krmiva jsou zcela bez jakýchkoli umělých konzervačních látek, atraktantů a barviv.

*Almo Nature používá v recepturách HFC IN JELLY výhradně maso, ryby a rýži, které původně nebyly určeny ke krmení domácích zvířat, ale k humánní spotřebě.

Podrobnosti produktu:

  • pouze z čerstvých surovin
  • vysoký podíl masa
  • může obsahovat rýži
  • bez konzervačních látek
  • Velikost balení: 55 g

Číslo produktu
1000059389

Složení:

vývar z tuňáka 53,5 %, filety z tuňáka 39,8 %, garnáti 4 %, rýže 1%

Doplňkové látky:

Kasiová guma 5600 mg/kg

Analytické složky:

hrubá bílkovina 9 %, hrubá vláknina 1 %, hrubé oleje a hrubé tuky 0,5 %, hrubý popel 2 %, vlhkost 87,5 %, energie 357,5 kcal/kg

Kočka patří k obligátním masožravcům: Její zuby šelmy a trávicí ústrojí jsou vhodné pro přijímání a optimální využití bílkovin. V přírodě se kočka živí různými malými zvířaty (myši, ptáci, ryby), která pro ni představují především zdroj bílkovin a tuků. (Kromě toho přijímají také hrubou vlákninu a další živiny, které jsou obsaženy v trávicím traktu kořisti.) Almo Nature doporučuje pro optimálně vyváženou stravu kočky všechny druhy masa a ryb, ale také střídavé krmení konzervami či kapsičkami a granulemi. (60 % konzerv a kapsiček a 40 % granulí, jednodruhová, doplňková a základní krmiva). V každodenní stravě koček hraje významnou roli podíl vlhkosti, aby byl zajištěn její optimální přísun a snížilo se tak riziko onemocnění močových cest.