Lucky Reptile kovová výbojka Bright Sun UV Jungle

Varianta

50
999,00 Kč
70
1 019,00 Kč

999,00 Kč

Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
  • Doprava zdarma u objednávek nad 999,00 Kč

  • Snadná a bezpečná platba

  • Bezplatné vrácení zboží

Popis

Lampa do terária

Lucky Reptile lampa do terária zajistí vašemu deštnému teráriu správnou koncentraci UV světla

Lucky Reptile kovová výbojka Bright Sun UV Jungle byla vyvinuta speciálně pro tropické druhy.

Výkon UV záření této lampy je o něco nižší než Lucky Reptile kovové výbojky Bright Sun UV Desert, neboť listy a větve v deštném pralese filtrují UV světlo, a zvířata tak nejsou vystavena plné intenzitě slunečního záření. Podařilo se tak velmi přiblížit podmínkám a způsobu života zvířat v deštném pralese.
Mimoto je nutné zohlednit, že zvířata žijící na stromech se k lampě často dostanou dost blízko. Jelikož UV záření zpravidla představuje určité nebezpečí a intenzita UV záření ve vzdálenosti 10 cm je 5× vyšší než ve vzdálenosti 30 cm, byl podíl UV záření vědomě snížen.

Lucky Reptile lampa do terária Bright Sun UV Jungle byla přizpůsobena přirozeným podmínkám lesních oblastí. Pokusy jasně ukázaly, že tropičtí ještěři, jako například agamy kočinčinské, nezávisle na podílu UV záření preferují teplejší světlo Lucky Reptile kovové výbojky Bright Sun UV Jungle před denním světlem lampy Bright Sun UV Desert.

Její barva chromatičnosti činí 4000 K, a je tudíž citelně teplejší než Lucky Reptile kovová výbojka Bright Sun UV Desert.

Dále díky této lampě vznikne ve vašem teráriu to pravé lesní prostředí, protože zelená barva rostlin v teplém světle lépe vynikne.

Lucky Reptile kovová výbojka Bright Sun UV Jungle …

•    … byla vyvinuta speciálně pro tropické druhy.
•    … má o něco nižší výkon UV záření, aby co nejvěrněji napodobovala podmínky deštného pralesa a ve vašem teráriu vytvořila to pravé lesní prostředí.
•    … produkuje teplé světlo, které mají v oblibě například tropičtí ještěři.

•    … nechá lépe vyniknout zelenou barvu vašich rostlin.

Předřadník nutný!

Číslo produktu
1000022164