Rinti Chicko Plus kachna a zelenina

Varianta

80 g
737,50 Kč / 1 kg
59,00 Kč
6 × 80 g
664,58 Kč / 1 kg
319,00 Kč

59,00 Kč

737,50 Kč / kg

Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
  • Doprava zdarma u objednávek nad 999,00 Kč

  • Snadná a bezpečná platba

  • Bezplatné vrácení zboží

Popis

Rinti pokrývá potřeby vašeho psa a vhodně ho vyživuje. Maso se připravuje při nízkých teplotách, takže zůstává velmi přirozené.

Chcete svému psovi nabídnout pamlsky obsahující maso? Rinti Chicko Plus kachna a zelenina, 80 g, je ideální jako odměna – Hodí se také jako motivace při tréninku. O dobrou chuť se stará výživné kachní maso. Pamlsek je doporučený pro psy všech velikostí a ve všech životních fázích. Váš čtyřnohý kamarád získá dostatek denní dávky energie z vysoce hodnotných bílkovin, které krmivo obsahuje díky vysokému podílu masa. Neobsahuje sóju.

Aby pamlsky zůstaly pro vašeho psa něčím výjimečným, měli byste je podávat jen v určitých dávkách. Pokud má váš pes sklon k nadváze, buďte opatrní především v případě energeticky bohatých kousků. Obecně platí: Co váš pes přijme jako pamlsek, musíte poté odečíst z hlavní krmné dávky. Můžete tak zamezit tomu, aby přijímal příliš mnoho energie.

Popis produktu:

  • lahodný pamlsek
  • jako odměna
  • s vysokým podílem masa
  • bez sóji

Číslo produktu
1000043181

Složení:

100 % kachní maso, zelenina (mrkve, špenát)

Doplňkové látky:

Podle výrobce nejsou obsaženy.

Analytické složky:

bílkoviny 52 %, tuk 3 %, obsah vlhkosti 17 %

Velikost psaMnožství / den
Malý (do 10 kg)2 kusy
Středně velký ( do 20 kg)4 kusy
Velký (do 40 kg)7 kusů

Navíc jako odměna mezi jídly během dne. Zajistěte dostatečný přísun čerstvé vody. Níže uvedené množství tyčinek a pochoutek odpovídá cca 10 % denní energetické potřeby psa a liší se podle věku, aktivity a plemene. Chicko chutná tak skvěle, pes ho bude chtít znovu a znovu. Pokud chcete předejít zdravotním problémům, neměla by každodenní odměna představovat více než 10 % denní spotřeby energie.

Rinti

Rinti sortiment: