Rinti Extra Chicko Mini kachna

Varianta

80 g
737,50 Kč / 1 kg
59,00 Kč
6 × 80 g
706,25 Kč / 1 kg
339,00 Kč

59,00 Kč

737,50 Kč / 1 kg

Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
  • Doprava zdarma u objednávek nad 999,00 Kč

  • Snadná a bezpečná platba

  • Bezplatné vrácení zboží

Popis

Rinti pokrývá potřeby vašeho psa a vhodně ho vyživuje. Pro dodání přirozenosti je maso ošetřeno a připraveno velmi šetrným způsobem.

Hledáte lahodný pamlsek, který nadchne vašeho psa? Rinti Extra Chicko Mini kachna, 80 g, vzbudí vašeho mazlíčka nadšení Ať už jako odměna, během tréninku nebo jednoduše k rozmazlování. Lahodná kachna okouzlí jemný jazýček každého zvířete. Pamlsek je doporučený pro psy ve všech fázích života. Psi, kteří se hodně hýbou, mají zvýšenou energetickou potřebu. Toto krmivo pro psy bohaté na bílkoviny dodá psovi dostatek bílkovin pro aktivní život. Výjimečné složení snižuje pravděpodobnost vzniku obezity u vašeho psa a pomáhá snižovat jeho hmotnost. Váš miláček by měl být navíc podněcován k častějšímu pohybu.

Pamlsky pro psy by měly být něco výjimečného, a proto se dávkují. Pokud má váš pes problémy s nadváhou, měli byste pamlsky s vysokou energetickou hodnotou šetřit. Dbejte následujících pokynů: Co váš pes přijme jako pamlsek, musíte poté odečíst z hlavní krmné dávky. Tak se může vyhnout přibírání na váze.

Popis produktu:

  • chutný pamlsek
  • jako odměna
  • Pro psy s nadváhou
  • bohatý na bílkoviny
  • Obsahuje minerální látky

Číslo produktu
1000035765

Složení:

93 % kachní maso, vedlejší produkty rostlinného původu, minerální látky

Doplňkové látky:

Podle výrobce nejsou obsaženy.

Analytické složky:

bílkoviny 52 %, tuk 4 %, obsah vlhkosti 25 %

Velikost psaMnožství / den
malý pes (10 kg)cca 20 g
středně velký pes (20 kg)cca 35 g
velký pes (40 kg)cca 55 g

Navíc jako odměna mezi jídly během dne. Zajistěte dostatečný přísun čerstvé vody. Uvedené množství pamlsků odpovídá cca 10 % denní energetické potřeby psa. Chicko chutná tak skvěle, pes ho bude chtít znovu a znovu. Pokud chcete předejít zdravotním problémům, neměla by každodenní odměna představovat více než 10 % denní spotřeby energie.

Rinti

Rinti sortiment: