Rinti Extra Chicko s hovězím masem

Varianta

60 g
983,33 Kč / 1 kg
59,00 Kč
170 g
817,65 Kč / 1 kg
139,00 Kč
6 × 60 g
913,89 Kč / 1 kg
329,00 Kč

59,00 Kč

983,33 Kč / kg

Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
  • Doprava zdarma u objednávek nad 999,00 Kč

  • Snadná a bezpečná platba

  • Bezplatné vrácení zboží

Popis

Rinti pokrývá potřeby vašeho psa a vhodně ho vyživuje. Maso se připravuje při nízkých teplotách, takže zůstává velmi přirozené.

Hledáte chutný pamlsek, který vašeho psa nadchne? Pamlsek pro psy Rinti Extra Chicko s hovězím masem je ideální jako odměna – Hodí se také jako motivace při tréninku. Hovězí maso bohaté na bílkoviny se postará o výjimečný chuťový zážitek. Pamlsek je doporučený pro psy ve všech fázích života. Jen s dostatkem energie může váš chlupáč zůstat v dobré kondici a aktivní po celý den. Velmi kvalitní proteiny zajišťuje vysoký podíl masa. Při redukci nadváhy psů nejde o to, přiblížit se ideálu krásy, ale o zajištění dobrého zdravotního stavu. Toto výjimečné složení přispívá k dosažení ideální hmotnosti vašeho psa. Neobsahuje sóju ani konzervační látky.

Aby pamlsky pro vaše huňaté čtyřnohé kamarády zůstaly něčím zvláštním, měly by být dávkovány. Pokud má váš pes problémy s nadváhou, měli byste pamlsky s vysokou energetickou hodnotou šetřit. Obecně platí: Co váš pes přijme jako pamlsek, musíte poté odečíst z hlavní krmné dávky. Tak se může vyhnout přibírání na váze.

Popis produktu:

  • chutný pamlsek
  • jako odměna
  • S nízkým obsahem kalorií
  • s vysokým podílem masa
  • bez sóji
  • bez konzervačních látek

Číslo produktu
1000027468

Složení:

100 % hovězí

Doplňkové látky:

Podle výrobce nejsou obsaženy

Analytické složky:

bílkoviny 51 %, tuk 6 %, obsah vlhkosti 18,0 %

Doporučený způsob krmení:

Velikost psa Množství / den
malý pes (10 kg) 2 kusy
stř. velký pes (20 kg) 4 kusy
velký pes (40 kg) 7 kusů

Navíc jako odměna mezi jídly během dne. Zajistěte dostatečný přísun čerstvé vody. Uvedené množství pamlsků odpovídá cca 10 % denní energetické potřeby psa. Chicko chutná tak skvěle, pes ho bude chtít znovu a znovu. Pokud chcete předejít zdravotním problémům, neměla by každodenní odměna představovat více než 10 % denní spotřeby energie.

Rinti

Rinti sortiment: