ROYAL CANIN MOTHER & BABYCAT Mousse pro březí kočky a koťata

Číslo produktu: 1000032877

Royal Canin Babycat Instinctive:

949,00 Kč

plus poštovné

Velikost balení Základní cena Číslo produktu Cena  
405,56 Kč / 1 kg 1000032877 949,00 Kč
Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
Vlastnosti krmiva
S vitaminem E, Taurin, Vitalita a vitaminy
Značka
Royal Canin
Zvláštní potřeby
Imunitní a obranný systém, Těhotenství a odchov
Životní fáze
Chov těhotenství, Kotě
Forma krmiva
Pěna
Velikost balení
12 × 195 g
Zvířecí druh
Katze

ROYAL CANIN MOTHER & BABYCAT Mousse pro březí kočky a koťata od 1. do 4. měsíce.

    -  Obzvlášť lehký přechod z mateřského mléka na pevnou stravu

    -  Instinktivní preference

    -  Podporuje přirozenou obranyschopnost

Proč speciální krmivo pro březí kočky a mladá koťata?

Pokud je vaše kočka březí nebo krátce po porodu, je důležité, aby ona a její koťata dostávali správnou nutriční podporu. To je jediný způsob, jak podpořit dlouhodobé zdraví matky a zároveň umožnit koťatům co nejlepší start do života.

Krmivo ROYAL CANIN Mother & Babycat Mousse je speciálně přizpůsobené výživovým potřebám kočičích matek a koťat. Je vhodné pro březí popř. kojící kočky a koťata od 1. do 4. měsíce života.

Krátce po narození koťata přijímají speciální látky prostřednictvím mateřského mléka. Pomocí takzvaného mleziva přenáší matka na kotě protilátky, které získala během svého života. 4 až 12 měsíců po narození přirozená imunita, kterou koťata získaly z mleziva od matky, postupně klesá. Protože koťata ztrácejí schopnost trávit laktózu, je na čase zahájit proces odstavení a usnadnit přechod na pevnou stravu. ROYAL CANIN Mother & Babycat proto obsahuje patentovaný komplex antioxidantů, včetně důležitého vitamínu E, který přispívá k přirozené obranyschopnosti kotěte, zatímco jeho imunitní systém je ve fázi vývoje. Textura krmiva ROYAL CANIN Mother & Babycat Mousse je proto obzvlášť krémová a měkká, což usnadňuje žvýkání a podporuje efektivní příjem tekutin.

Kromě toho je krmivo ROYAL CANIN Mother & Babycat Mousse dokonale přizpůsobené optimálnímu nutričnímu profilu (ONP), který kočičí mláďata instinktivně preferují. To usnadňuje odstavení z mateřského mléka a přechod na pevnou stravovací rutinu pro kontinuální přísun živin.

Větší rozmanitost pro kočičí matky a mláďata

Pro uspokojení individuálních preferencí různých koček je ROYAL CANIN Mother & Babycat k dostání také jako granule ve formě křupavých kroket. Pokud uvažujete o smíšeném krmení, jednoduše postupujte podle našich pokynů, abyste se ujistili, že vaše kočka dostane správné množství mokrého a suchého krmiva.

Příslib kvality značky ROYAL CANIN

Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí komplexní kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a naplněny individuální výživové potřeby a životní styl vaší kočky. To znamená že krmivo ROYAL CANIN Mother & Babycat nabízí vaší mladé kočce velmi kvalitní a vyváženou stravu.

Složení

maso a vedlejší produkty živočišného původu, obiloviny, oleje a tuky, vedlejší produkty rostlinného původu, mléko a mlékárenské výrobky, minerální látky, droždí, cukr.

Doplňkové látky

nutriční fyziologické přídatné látky vitamín D3 130 IU, E1 (železo) 5 mg, E2 (jód) 0,37 mg, E4 (měď) 3 mg, E5 (mangan) 1,5 mg, E6 (zinek) 15 mg

Analytické složky

Bílkoviny 10,5 % Obsah tuku 5,5 % Hrubý popel 1,9 % Hrubá vláknina 0,9 % Obsah vlhkosti 79 %

Kotě:
2. měsíc: 3/4 až 1 konzerva
3. měsíc: 1 až 1 a 1/2 konzervy
4. měsíc: 1 a 1/4 až 1 a 1/2 konzervy

Březí kočka:
dle potřeby

Smíšené krmení s granulemi Mother & Babycat:

2. měsíc: 1/2 konzervy + 17–29 g
3. měsíc: 1/2 konzervy + 27–44 g
4. měsíc: 1/2 konzervy + 31–51 g

Kojící kočky: V případě potřeby