Sera Koi All Seasons Probiotic

Varianta

500 g
598,00 Kč / 1 kg
299,00 Kč

299,00 Kč

598,00 Kč /kg

Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
  • Doprava zdarma u objednávek nad 999,00 Kč

  • Snadná a bezpečná platba

  • Bezplatné vrácení zboží

Popis

Základní krmivo pro koi.

Inovativní speciální krmivo je vhodné k°celoročnímu krmení koi od 15 cm při teplotě vody nad 8 °C. Koextrudované granule pro ryby obsahují – vedle přírodních, funkčních přísad, jako jsou mannan oligosacharidy, betaglukany, astaxantin, spirulina atd., které jsou již u°značky sera standardem – probiotikum Bacillus subtilis, které stabilizuje střevní mikroflóru ryb. Tak se podpoří zdraví koi a zlepší se využití krmiva. Ryby koi tak porostou rychle a vyváženě, budou méně nemocné a voda bude méně zatížená.

S°Koi All Seasons Probiotic se značce sera podařila další průkopnická inovace v°oblasti krmení koi. Toto výborné krmivo pro koi obsahuje poprvé od června 2016 stabilizátor střevní mikroflóry Bacillus subtilis povolený pro okrasné ryby, který pro lepší růst a lepší využití krmiva výslovně doporučuje EFSA (Evropský úřad pro bezpečnost potravin).

Díky optimalizované využitelnosti krmiva se trvale podpoří rychlý a harmonický vývoj a zdraví ryb. Silnější zvířata onemocní mnohem méně často. Navíc se výrazně sníží znečištění vody fytotoxickými a odpadními látkami podporujícími růst řas.

Pro využití těchto pozitivních účinků v°celém rozsahu by toto speciální krmivo mělo během celého roku (při teplotě vody nad 8 °C) alespoň jedenkrát týdně nahradit příslušné sezónní krmivo. Samozřejmě se také výborně hodí jako základní krmivo.

Číslo produktu
1000060083

Složení:

rybí moučka, kukuřičný škrob, pšeničná mouka, pšeničný lepek, pivovarské kvasnice, pšeničné klíčky, kaseinát vápenatý, Spirulina, rybí olej (z toho 49 % omega mastné kyseliny), mannanové oligosacharidy (0,4 %), kril, blešivec, slávka zelenoústá, kopřivy, vojtěška, bylinky, řasy rodu Haematococcus, petržel, mořské řasy, paprika, špenát, česnek, Mrkev.

Doplňkové látky:

Vitamine und Provitamine: Vit. A 37.000 IU/kg, Vit. D3 1.800 IU/kg, Vit. E (D, L-?-tocopheryl acetate) 120 mg/kg, Vit. B1 35 mg/kg, Vit. B2 90 mg/kg, stab. Vit. C (L-ascorbyl monophosphate) 550 mg/kg.

Gutflorastabilizer: 1x1010 KBE/kg 4b1820 Bacillus sub

Analytické složky:

hrubá bílkovina 39,7 %, hrubý tuk 8,7 %, hrubá vláknina 4,6 %, vlhkost 5,7 %, hrubý popel 6,7 %.

Příbalová informace:
Podávejte po celý rok, střídavě se sezónním krmivem, několikrát týdně tolik krmiva, kolik zvířata zkonzumují během krátké doby.