Sera krmivo v tabletách viformo

Varianta

250 ml
796,00 Kč / 1 l
199,00 Kč

199,00 Kč

796,00 Kč / 1 l

Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
  • Doprava zdarma u objednávek nad 999,00 Kč

  • Snadná a bezpečná platba

  • Bezplatné vrácení zboží

Popis

Hlavní krmivo ve formě tablety klesající ke dnu

Rychle klesající malé tablety pro cílené krmení všech ryb žijících u dna. Tablety obsahují vysoký podíl rostlinných látek a řasu spirulinu. Vysoká tvarová stálost redukuje zátěž vody a zajišťuje, aby tableta zůstala pro ryby dlouho atraktivní.

Koncept VIP – nejlepší přírodní ochrana vašich fantastických ryb

Imunitní systém ryb lze podpořit například podáváním beta glukanů (výtažků z droždí) – náchylnost ryb k onemocněním se sníží, ryba bude žít zdravěji a prodlouží se její očekávaná délka života. Intenzita pigmentů se dá zvýšit přidáním určitých rostlin, jejichž sekundární obsahové látky působí kladně i na celkovou látkovou výměnu ryb. Známé nenasycené omega-3 a omega-6 mastné kyseliny s dlouhým řetězcem působí pozitivně především na buněčné membrány nervových buněk, srdce a oběhový systém. Jako esenciální mastné kyseliny musí být přijímány s rostlinnou a živočišnou potravou a jsou obsaženy v krmivu Sera.

S°vitamíny, které působí jako katalyzátor v°metabolismu ryb a které pro aplikaci speciálně mícháme, dosahujeme lepších výsledků než s°hotovými směsmi, které tvoří základ krmiv jiných výrobců.

Číslo produktu
1000013295

Složení:

rybí moučka, pšeničná mouka, mléčný prášek, pivovarské kvasnice, kaseinát vápenatý, blešivec, prášek z celých vajec, Spirulina, mořské řasy, olej z rybích jater, byliny, vojtěška, kopřiva, moučka ze slávky zelenoústé, petržel, paprika, špenát, mrkev, česnek. Barviva schválená ES.

Doplňkové látky:

vit. A: 30 000 IU, vit. B1: 30 mg, vit. B2: 90 mg, vit. C: 550 mg, Vit. D3: 1 500 IU, vit. E: 60 mg

Analytické složky:

Hrubá bílkovina: 46,6 %, Hrubý tuk: 8,9 %, Hrubá vláknina: 3,2 %, Hrubý popel: 11,3 %, Vlhkost: 5,6 %

Informace o použití
Krmte v menších dávkách denně, v závislosti na obsazení rybami.