Sera Spirulina Tabs

Varianta

100 tablet
696,67 Kč / 1 kg
209,00 Kč

209,00 Kč

696,67 Kč / kg

Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
  • Doprava zdarma u objednávek nad 999,00 Kč

  • Snadná a bezpečná platba

  • Bezplatné vrácení zboží

Popis

Sera Spirulina Tabs jsou ideálním krmivem pro živorodé halančíky, východoafrické cichlidy a ostatní ryby, které pojídají řasy. Rovněž krunýřovci, jako např. Ancistrus. Tablety obsahují více než 25 % řasy spiruliny a obzvlášť snadno stravitelné proteiny a mají vysoký podíl karotenoidů, které zvýrazňují barvy. Pro cílené a kontrolované krmení u čelního skla se tableta zevnitř přitlačí na sklo akvária.

Imunitní systém ryb lze podpořit například doplněním betaglukanu (výtažků z kvasnic) – Ryba bude mnohem méně náchylnější na různá onemocnění, bude zdravější a prožije kvalitnější život. Intenzita pigmentů se dá zvýšit přidáním určitých rostlin, jejichž sekundární obsahové látky působí kladně i na celkovou látkovou výměnu ryb. Známé nenasycené omega-3 a omega-6 mastné kyseliny s dlouhým řetězcem působí pozitivně především na buněčné membrány nervových buněk, srdce a oběhový systém. Jako esenciální mastné kyseliny musí být přijímány s rostlinnou a živočišnou potravou a jsou obsaženy v krmivu Sera.

S°vitamíny, které působí jako katalyzátor v°metabolismu ryb a které pro aplikaci speciálně mícháme, dosahujeme lepších výsledků než s°hotovými směsmi, které tvoří základ krmiv jiných výrobců.

Číslo produktu
1000013270

Složení:

Spirulina (26,9 %), rybí moučka, pšeničná mouka, pivovarské kvasnice, moučka z krilu, kaseinát vápenatý, kopřiva, mléčný prášek, blešivec, mořské řasy, cukr, prášek z celých vajec, mannanové oligosacharidy (MOS 0,4 %), vojtěška, bylinky, olej z rybích jater, paprika, špenát, petržel, moučka ze slávky zelenoústé, mrkev, česnek. Barviva schválená ES

Doplňkové látky:

vit. A: 37 000 IU, vit. B1: 35 mg, vit. B2: 90 mg, vit. C: 550 mg, vit. D3: 1 800 IU, vit. E: 120 mg

Analytické složky:

Hrubé bílkoviny: 48,2 %, Hrubý tuk: 8,6 %, Hrubá vláknina: 5,0 %, Hrubý popel: 9,7 %, Vlhkost: 5,0 %

Doporučený způsob krmení:
Krmte v menších dávkách denně, v závislosti na obsazení rybami.