Sera Spirulina Tabs

Číslo produktu: 1000013270

Stabilní tabletové krmivo pro býložravé akvarijní ryby a akvarijní ryby žijící u°dna. Lepicí tablety s°karotenoidy, které zvýrazňují barvy.

239,00 Kč

plus poštovné

Velikost balení Číslo produktu Cena
1000013270 239,00 Kč
Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
Vlastnosti krmiva
Bohaté na bílkoviny, S omega 3 a 6 mastnými kyselinami
Zvláštní potřeby
Imunitní a obranný systém, Srdce a krevní oběh
Forma krmiva
Tablety
Značka
Sera
Velikost balení
100 tablet
Zvířecí druh
Süßwasserfische

Sera Spirulina Tabs jsou ideálním krmivem pro živorodé halančíky, východoafrické cichlidy a ostatní ryby, které pojídají řasy. Rovněž krunýřovci, jako např. Ancistrus. Tablety obsahují více než 25 % řasy spiruliny a obzvlášť snadno stravitelné proteiny a mají vysoký podíl karotenoidů, které zvýrazňují barvy. Pro cílené a kontrolované krmení u čelního skla se tableta zevnitř přitlačí na sklo akvária.

Imunitní systém ryb lze podpořit například doplněním betaglukanu (výtažků z kvasnic) – Ryba bude mnohem méně náchylnější na různá onemocnění, bude zdravější a prožije kvalitnější život. Intenzita pigmentů se dá zvýšit přidáním určitých rostlin, jejichž sekundární obsahové látky působí kladně i na celkovou látkovou výměnu ryb. Známé nenasycené omega-3 a omega-6 mastné kyseliny s dlouhým řetězcem působí pozitivně především na buněčné membrány nervových buněk, srdce a oběhový systém. Jako esenciální mastné kyseliny musí být přijímány s rostlinnou a živočišnou potravou a jsou obsaženy v krmivu Sera.

S°vitamíny, které působí jako katalyzátor v°metabolismu ryb a které pro aplikaci speciálně mícháme, dosahujeme lepších výsledků než s°hotovými směsmi, které tvoří základ krmiv jiných výrobců.

Složení

Spirulina (26,9 %), rybí moučka, pšeničná mouka, pivovarské kvasnice, moučka z krilu, kaseinát vápenatý, kopřiva, mléčný prášek, blešivec, mořské řasy, cukr, prášek z celých vajec, mannanové oligosacharidy (MOS 0,4 %), vojtěška, bylinky, olej z rybích jater, paprika, špenát, petržel, moučka ze slávky zelenoústé, mrkev, česnek. Barviva schválená ES

Doplňkové látky

vit. A: 37 000 IU, vit. B1: 35 mg, vit. B2: 90 mg, vit. C: 550 mg, vit. D3: 1 800 IU, vit. E: 120 mg

Analytické složky

Hrubé bílkoviny: 48,2 %, Hrubý tuk: 8,6 %, Hrubá vláknina: 5,0 %, Hrubý popel: 9,7 %, Vlhkost: 5,0 %

Doporučený způsob krmení:
Krmte v menších dávkách denně, v závislosti na obsazení rybami.

Built with love by IT-Verticals