Sera Wels-Chips

Varianta

250 ml
596,00 Kč / 1 l
149,00 Kč

149,00 Kč

596,00 Kč / l

Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
  • Doprava zdarma u objednávek nad 999,00 Kč

  • Snadná a bezpečná platba

  • Bezplatné vrácení zboží

Popis

Tyto rychle klesající a tvarově stabilní krmné chipsy představují optimální výživu pro převážně býložravé sumečky, např. z čeledi Loricariidae. I plaší a nároční sumečci toto krmivo okamžitě akceptují. Integrovaná dřevní vlákna perfektně imitují přírodní stravu a pozitivně ovlivňují proces trávení. Krmivo zůstává dlouho stabilní a nekalí vodu.

Imunitní systém ryb lze podpořit například podáváním beta glukanů (výtažků z droždí) – náchylnost ryb k onemocněním se sníží, ryba bude žít zdravěji a prodlouží se její očekávaná délka života. Intenzita pigmentů se dá zvýšit přidáním určitých rostlin, jejichž sekundární obsahové látky působí kladně i na celkovou látkovou výměnu ryb. Známé nenasycené omega-3 a omega-6 mastné kyseliny s dlouhým řetězcem působí pozitivně především na buněčné membrány nervových buněk, srdce a oběhový systém. Jako esenciální mastné kyseliny musí být přijímány s rostlinnou a živočišnou potravou a jsou obsaženy v krmivu Sera.

S°vitamíny, které působí jako katalyzátor v°metabolismu ryb a které pro aplikaci speciálně mícháme, dosahujeme lepších výsledků než s°hotovými směsmi, které tvoří základ krmiv jiných výrobců.

Číslo produktu
1000013318

Složení:

rybí moučka, kukuřičný škrob, pšeničná mouka, pšeničné klíčky, pivovarské kvasnice, Spirulina, mléčný prášek, rybí olej, byliny, prášek z celých vajec, vrbová kůra (0,6 %), olšové dřevo (0,6 %), kopřiva, vojtěška, mannanové oligosacharidy (MOS 0,4 %), mořské řasy, špenát, paprika, petržel,

Doplňkové látky:

vit. A: 30 000 IU, vit. B1: 30 mg, vit. B2: 90 mg, vit. C: 550 mg, Vit. D3: 1 500 IU, vit. E: 60 mg

Analytické složky:

Hrubá bílkovina: 32,2 %, Hrubý tuk: 6,9 %, Hrubá vláknina: 5,4 %, Hrubý popel: 6,2 %, Vlhkost: 4,2 %

Doporučený způsob krmení:
Krmte denně v menších dávkách, sumce, kteří jsou aktivní v noci, krmte převážně večer.