Sera Wels-Chips

Číslo produktu: 1000013318

Sera chipsy pro sumce s°podílem vrbové kůry a olšového dřeva. Hodnotné krmné chipsy, bohaté na vitamíny, pro býložravé u dna žijící ryby a sumce.

169,00 Kč

plus poštovné

Velikost balení Základní cena Číslo produktu Cena  
676,00 Kč / 1 l 1000013318 169,00 Kč
Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
Vlastnosti krmiva
S omega 3 a 6 mastnými kyselinami, Vitalita a vitaminy
Zvláštní potřeby
Imunitní a obranný systém, Srdce a krevní oběh
Forma krmiva
Chipsy
Značka
Sera
Velikost balení
250 ml
Zvířecí druh
Süßwasserfische

Tyto rychle klesající a tvarově stabilní krmné chipsy představují optimální výživu pro převážně býložravé sumečky, např. z čeledi Loricariidae. I plaší a nároční sumečci toto krmivo okamžitě akceptují. Integrovaná dřevní vlákna perfektně imitují přírodní stravu a pozitivně ovlivňují proces trávení. Krmivo zůstává dlouho stabilní a nekalí vodu.

Imunitní systém ryb lze podpořit například podáváním beta glukanů (výtažků z droždí) – náchylnost ryb k onemocněním se sníží, ryba bude žít zdravěji a prodlouží se její očekávaná délka života. Intenzita pigmentů se dá zvýšit přidáním určitých rostlin, jejichž sekundární obsahové látky působí kladně i na celkovou látkovou výměnu ryb. Známé nenasycené omega-3 a omega-6 mastné kyseliny s dlouhým řetězcem působí pozitivně především na buněčné membrány nervových buněk, srdce a oběhový systém. Jako esenciální mastné kyseliny musí být přijímány s rostlinnou a živočišnou potravou a jsou obsaženy v krmivu Sera.

S°vitamíny, které působí jako katalyzátor v°metabolismu ryb a které pro aplikaci speciálně mícháme, dosahujeme lepších výsledků než s°hotovými směsmi, které tvoří základ krmiv jiných výrobců.

Složení

rybí moučka, kukuřičný škrob, pšeničná mouka, pšeničné klíčky, pivovarské kvasnice, Spirulina, mléčný prášek, rybí olej, byliny, prášek z celých vajec, vrbová kůra (0,6 %), olšové dřevo (0,6 %), kopřiva, vojtěška, mannanové oligosacharidy (MOS 0,4 %), mořské řasy, špenát, paprika, petržel,

Doplňkové látky

vit. A: 30 000 IU, vit. B1: 30 mg, vit. B2: 90 mg, vit. C: 550 mg, Vit. D3: 1 500 IU, vit. E: 60 mg

Analytické složky

Hrubá bílkovina: 32,2 %, Hrubý tuk: 6,9 %, Hrubá vláknina: 5,4 %, Hrubý popel: 6,2 %, Vlhkost: 4,2 %

Doporučený způsob krmení:
Krmte denně v menších dávkách, sumce, kteří jsou aktivní v noci, krmte převážně večer.