Söchting oxydátor D

Číslo produktu: 1000011417

Inovativní provzdušňovač pro obohacení akvarijní vody kyslíkem. Vhodné pro akvária do 100 litrů. Rozměry: ? 8,5 × 8,5 cm.

799,00 Kč

plus poštovné

Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
Klasifikace nebezpečnosti
N
Typ vody
Sladká voda
Použití
Kyslík, Řasy
Značka
Söchting
Objem (l)
100
Průměr
85 cm
Délka ve smontovaném stavu
8.5 cm

Návod k obsluze pro Söchting oxydátor D 1_pdf_icon_large.png

SÖCHTING OXYDÁTORY zásobují akvária a jezírka, na rozdíl od běžných provzdušňovačů, čistým a aktivovaným kyslíkem v jedinečné kombinaci výhod:

  • Čistý kyslík, vyrobený OXYDÁTOREM, se z převážné části rozpustí ve vodě přímo, tedy bez tvorby bublin. Přívod kyslíku tak probíhá zcela nehlučně. Je zamezeno vypuzování oxidu uhličitého a víření dna (kalu).
  • Aktivovaný kyslík, to znamená atomy kyslíku volně vázané na vodu, difunduje podstatně rychleji než normální uvolněný kyslík. Proto se dostane také do a koutů a výklenků, kam neproudí voda, proniká materiálem na dně a činí z něj ideální biologický filtr.
  • Aktivovaný kyslík oxiduje i bez aktivity bakterií škodlivé meziprodukty, jako jsou dusitany a uhlovodíky, na v podstatě neškodlivé finální produkty, jako jsou dusičnany, voda a oxid uhličitý.
  • Aktivovaný kyslík zvyšuje oxidačně redoxní potenciál (oxidační sílu) vody a je tak vysoce účinný proti řasám.
  • SÖCHTING OXYDÁTOR bez kabelů a přípojek zajišťuje první zásobování kyslíkem v jezírku během celého roku. Také při velkém chladu a při pokrytí jezírka ledem!

Söchting oxydátor D slouží k obohacení vody v akváriu kyslíkem s použitím peroxidu vodíku a speciálních keramických katalyzátorů podle patentované metody.  Lze použít v akváriích do 100 litrů.

Náplň:
1/8 litru 3–6% roztoku do oxydátoru 

Doba provozu při 25 °C:
od 2 do 4 týdnů, v závislosti na koncentraci roztoku do oxydátoru. Výšku náplně lze kdykoliv kontrolovat skrz průhlednou plastovou nádobku.

Průměr 8,5 cm, výška 8,5 cm

 

Pokyny pro montáž

Jednoduchá montáž