Misky a krmítka

Vlastnosti
Značky
  •  
Exo Terra Feeding Dish
Exo Terra Feeding Dish M
Jsou k dispozici varianty
429,00 Kč
Exo Terra Feeding Dish
Exo Terra Worm Dish
Exo Terra Worm Dish
279,00 Kč
Exo Terra Worm Dish
Exo Terra miska na vodu Water Dish
Exo Terra miska na vodu Water Dish XL
Jsou k dispozici varianty
639,00 Kč
Exo Terra miska na vodu Water Dish

Při výběru správné misky na krmení a pití jsme pro teraristy správnou volbou: Máme obzvláště velký sortiment nejrůznějších provedení. V závislosti na modelu se misky na krmení hodí pro speciální krmiva a misky na pití jsou koncipovány tak, aby se nenápadně začlenily do jakéhokoli biotopu. Všechny misky na krmení a pití jsou provedeny tak, aby nebylo prakticky možné jejich osídlení bakteriemi.

Je k dispozici velký výběr misek na krmení. Dobrou možností zjednodušení krmení hmyzem je Feeding Rock značky Exo Terra. U této misky na krmení se kámen naplní hmyzem a uzavře se zátkou, která se otevře až v teráriu. Hmyz pak opustí Feeding Rock a aktivuje přirozený pud k lovu kořisti u vašich plazů.

Nabízíme také různé misky na pití, které jsou vyrobené z kvalitních materiálů. Misky na pití jsou na vnitřní straně vždy hladké, takže je osídlení bakteriemi nebo řasami téměř nemožné. Navíc lze misky na pití jednoduše vymýt. U misek na pití se nacházejí také například malé fontány, které poskytují vždy čerstvou vodu.