Misky a krmítka

Vlastnosti
Značky
  •  
-7%
Exo Terra kapková napáječka Dripper Plant s čerpadlem
Exo Terra kapková napáječka Dripper Plant s čerpadlem L
Jsou k dispozici varianty
běžně 1 299,00 Kč
1 209,00 Kč
-7%
Exo Terra kapková napáječka Dripper Plant s čerpadlem
Exo Terra Feeding Dish
Exo Terra Feeding Dish M
Jsou k dispozici varianty
429,00 Kč
Exo Terra Feeding Dish

Při výběru správné misky na krmení a pití jsme pro teraristy správnou volbou: Máme obzvláště velký sortiment nejrůznějších provedení. V závislosti na modelu se misky na krmení hodí pro speciální krmiva a misky na pití jsou koncipovány tak, aby se nenápadně začlenily do jakéhokoli biotopu. Všechny misky na krmení a pití jsou provedeny tak, aby nebylo prakticky možné jejich osídlení bakteriemi.

Je k dispozici velký výběr misek na krmení. Dobrou možností zjednodušení krmení hmyzem je Feeding Rock značky Exo Terra. U této misky na krmení se kámen naplní hmyzem a uzavře se zátkou, která se otevře až v teráriu. Hmyz pak opustí Feeding Rock a aktivuje přirozený pud k lovu kořisti u vašich plazů.

Nabízíme také různé misky na pití, které jsou vyrobené z kvalitních materiálů. Misky na pití jsou na vnitřní straně vždy hladké, takže je osídlení bakteriemi nebo řasami téměř nemožné. Navíc lze misky na pití jednoduše vymýt. U misek na pití se nacházejí také například malé fontány, které poskytují vždy čerstvou vodu.