Versele Laga CAVIA COMPLETE

Varianta

500 g
178,00 Kč / 1 kg
89,00 Kč
1,75 kg
153,71 Kč / 1 kg
269,00 Kč
2 x 1,75 kg
148,29 Kč / 1 kg
519,00 Kč

269,00 Kč

153,71 Kč / kg

Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
  • Doprava zdarma u objednávek nad 999,00 Kč

  • Snadná a bezpečná platba

  • Bezplatné vrácení zboží

Popis

Toto krmivo pro morčata značky Versele Laga bylo vytvořeno pro vyváženou a komplexní výživu vašich morčat. Vzorem pro jeho složení byla sama příroda, protože přírodní strava obsahuje hodně vlákniny, ale málo škrobů a také má jen malý obsah tuku. Přesně tyto vlastnosti najdete i u lehce stravitelného krmiva Cavia Adult Complete. Receptura neobsahuje zrna obilovin a obsahuje kromě různých bylin a travin i lahodné bezinky a zeleninu, jako mrkev, které nejen zvyšují akceptaci, ale také dodávají důležité vitamíny.

Navíc obsahuje lahodné seno z bojínku lučního, které je známé svou vysokou kvalitou. Obsah vlákniny tak činí přibližně 20 %. Forma krmiva (extrudované) zabraňuje tomu, aby si morče vybíralo, takže zaručeně zkonzumuje všechny obsažené živiny ve vyváženém poměru. Význam má především velké množství vitamínu C (100 mg/kg), který je pro morčata životně důležitý. I v této formě však obsahuje dlouhá, nerozdrcená stébla, která stimulují žvýkání a podporují potřebné obrušování zubů: Zabraňuje u nich nepříjemným problémům se zuby.

Hrubá struktura krmiva v kombinaci s přidanými prebiotiky (FOS a MOS) navíc přispívá k regulaci zažívání a napomáhá zdravé střevní mikroflóře, která se pozná podle toho, že není cítit nepříjemný zápach. Snižuje se i tvorba bezoárů.

Podrobnosti produktu:

  • Extrudované základní krmivo pro morčata
  • Pro přirozenou výživu s bohatou strukturou
  • Dlouhá nerozdrcená stébla podporují obrušování zubů a trávení
  • Obohaceno o životně důležitý vitamín C
  • Bez obilných zrn; s nízkým obsahem škrobů
  • Obsahuje byliny, bezinky a různé druhy trav
  • Je ve formě pelet, takže si zvířata nemohou vybírat

Berte prosím na vědomí:
Velká balení krmiv Versele Laga pro malá zvířata / hlodavce mohou být expedována v univerzálním obalu. Deklaraci a informace o produktu najdete na bílém štítku nalepeném samostatně na spodní straně nebo na boku obalu.

Číslo produktu
1000041124

Složení:

kukuřice, slunečnice pruhovaná loupané semínko (22 %), ovesná zrna, čirok, jáhly, blanšírované arašídy (2 %), mastňák habešský semínko (1 %), fazole mungo, rozinky

Doplňkové látky:

0

Analytické složky:

bílkoviny 10 %, obsah tuku 9 %, hrubý popel 2 %, hrubá vláknina 6 %, vápník 0,1 %, fosfor 0,3 %

Doporučený způsob krmení:
Podle velikosti a plemena morčete je průměrný denní příděl krmiva od 35 do 50 g.