Wolfsblut Cracker Dark Forest, zvěřina

Číslo produktu: 1000036158

Chutný pamlsek pro psy značky Wolfsblut s vitaminy. Pamlsek se hodí jako odměna nebo motivace při tréninku. Pamlsek je doporučený pro psy ve všech fázích života.

159,00 Kč

plus poštovné

Velikost balení Základní cena Číslo produktu Cena  
706,67 Kč / 1 kg 1000036158 159,00 Kč
650,37 Kč / 1 kg 1000036159 439,00 Kč Tip na slevu
Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
Velikost zvířete
Všechny velikosti
Vlastnosti krmiva
Vitalita a vitaminy
Životní fáze
Vše
Značka
Wolfsblut
Forma krmiva
Psí suchary a keksy
Velikost balení
3 × 225 g, 225 g
Produktová řada krmení
Wolfsblut Dark Forest Wild
Zvířecí druh
Hund
Aktionsnummer
6235

Kvalitní krmivo bez obilovin pro vitální psy: tím je značka Wolfsblut proslulá. Díky dlouholetému výzkumu a permanentnímu dalšímu vývoji vyrábí tato firma druhově vhodné pamlsky pro psy na přírodní bázi.

Pokud pro vašeho psa hledáte pamlsek s vysokým obsahem vitaminů, právě jste ho našli. Wolfsblut Cracker Dark Forest zvěřina se báječně hodí nejen jako malá dobrota nebo odměna na doma, ale i na cesty. Pamlsek je doporučený pro psy všech velikostí a ve všech životních fázích. Přidané vitaminy mohou dodat vitalitu a zajistit více síly v každodenním životě. Obsažené přísady jako kopřiva, ženšen, ostružiny, lněná semínka, borůvky a spirulina jsou považovány za superpotraviny, které mohou mít pozitivní vliv na zdraví. Ostružiny mohou mít blahodárný účinek na žaludek a střeva. Kopřiva může svými složkami podpořit a ovlivnit funkci ledvin. Plody borůvek mohou mít blahodárný účinek na žaludek a střeva. Proto se dokonce používají jako fytoterapeutikum. Lněná semínka přirozeně podporují trávení.

Aby pamlsky zůstaly pro vašeho miláčka něčím výjimečným, měli byste je podávat jen v určitých dávkách. Pokud má váš pes problémy s nadváhou, měli byste pamlsky s vysokou energetickou hodnotou šetřit. Obecně platí: Co váš pes přijme jako pamlsek, musíte poté odečíst z hlavní krmné dávky. Tak zabráníte tomu, aby váš mazlíček přijímal příliš mnoho energie, a následně přibíral.

Popis produktu:

  • chutný pamlsek
  • jako odměna
  • s vitaminy pro vitalitu a zdraví
  • Obohacené o batáty.
  • Obsahuje spirulinu
  • Obsahuje lněná semínka
  • Se ženšenem
  • Obohaceno o ostružiny
  • S kopřivou
  • Obohacené o borůvky
Složení

batáty 46 %, čerstvá zvěřina 24 %, sušená zvěřina 8 %, jehněčí tuk 5 %, hrachová bílkovina, lněná semínka, hrachová vláknina, jehněčí vývar, tymián, majoránka, oregano, petržel, šalvěj, Topinambur, ostružiny, maliny, borůvky, černý rybíz, bezinky, plody arónie, Spirulina, kopřivy, hloh, ženšen, pampeliška, anýz, pískavice řecké seno

Doplňkové látky

vitamin: taurin 1 100 mg

Analytické složky

hrubá bílkovina 24 %, hrubý tuk 11 %, hrubý popel 8,5 %, hrubá vláknina 2,5 %

Jako odměna nebo malá svačinka. K dispozici by vždy měla být čerstvá voda.