Wolfsblut Cracker Wide Plain, koňské maso a sladká brambora

Číslo produktu: 1000036179

Žádané pamlsky pro psy značky Wolfsblut s obsahem koňského masa. Bez obilovin.

439,00 Kč

plus poštovné

Velikost balení Základní cena Číslo produktu Cena  
650,37 Kč / 1 kg 1000036179 439,00 Kč Tip na slevu
706,67 Kč / 1 kg 1000036178 159,00 Kč
Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
Velikost zvířete
Všechny velikosti
Životní fáze
Vše
Značka
Wolfsblut
Druh masa
Kůň
Forma krmiva
Psí suchary a keksy
Produktová řada krmení
Wolfsblut Wide Plain
Velikost balení
3 × 225 g, 225 g
Zvláštní potřeby
Nadváha, Sensitivitäten
Zvířecí druh
Hund
Aktionsnummer
5909CZ

Wolfsblut do svého kvalitního krmiva nepřidává žádné obiloviny. Firma vyrábí druhově vhodné pamlsky pro psy na přírodní bázi. Krmivo je výsledkem dlouholetého výzkumu a je neustále dále inovováno.

Objevte chutné pamlsky pro svého psa. Wolfsblut Cracker Wide Plain koňské maso a batáty se skvěle hodí jako malý pamlsek nebo odměna pro vašeho čtyřnohého mazlíčka. Nasládlé koňské maso se postará o výjimečný chuťový zážitek. Pamlsek je doporučený pro psy všech velikostí a ve všech životních fázích. Výjimečné složení snižuje pravděpodobnost vzniku obezity u vašeho psa a pomáhá snižovat jeho hmotnost. Váš miláček by měl být navíc podněcován k častějšímu pohybu. Obsažené přísady jako kopřiva, ženšen, ostružiny, lněná semínka a borůvky jsou považovány za superpotraviny, které můžou mít pozitivní vliv na zdraví. Ostružiny mohou mít blahodárný účinek na žaludek a střeva. Kopřiva může svými složkami podpořit a ovlivnit funkci ledvin. Plody borůvek mohou mít blahodárný účinek na žaludek a střeva. Proto se dokonce používají jako fytoterapeutikum. Lněná semínka přirozeně podporují trávení.

Aby pamlsky pro vaše čtyřnohé kamarády zůstaly něčím zvláštním, měly by být dávkovány v omezené míře. Pokud má váš pes problémy s nadváhou, měli byste pamlsky s vysokou energetickou hodnotou šetřit. Dbejte následujících pokynů: Co váš pes přijme jako pamlsek, musíte poté odečíst z hlavní krmné dávky. Můžete tak zamezit tomu, aby přijímal příliš mnoho energie.

Popis produktu:

  • chutný pamlsek
  • jako odměna
  • Pro psy s nadváhou
  • Obsahuje batáty.
  • S lněným semínkem
  • Obsahuje ženšen
  • Obohaceno o ostružiny
  • Obsahuje kopřivu
  • Obsahuje borůvky.
Složení

47 % konina (z toho sušené koňské maso 21 %, čerstvé koňské maso 20 %, koňský tuk 6 %), batáty 44 %, hrachová bílkovina, lněná semínka, rajčatový protlak, tymián, majoránka, oregano, petržel, šalvěj, Topinambur, ostružiny, maliny, borůvky, černý rybíz, bezinky, plody arónie, Spirulina, kopřivy, hloh, ženšen, pampeliška,

Doplňkové látky

Vitaminy: taurin 1 100 mg

Analytické složky

hrubá bílkovina 24 %, hrubý tuk 11 %, hrubý popel 10 %, hrubá vláknina 2,5 %

Doporučený způsob krmení:
Jako odměna nebo malá svačinka. K dispozici by vždy měla být čerstvá voda.