ZooRoyal Mini Burger s vysokým obsahem hovězího masa

Varianta

100 g
490,00 Kč / 1 kg
49,00 Kč
4 × 100 g
447,50 Kč / 1 kg
179,00 Kč

49,00 Kč

490,00 Kč / kg

Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
 • Doprava zdarma u objednávek nad 999,00 Kč

 • Snadná a bezpečná platba

 • Bezplatné vrácení zboží

Popis

S produkty značky ZooRoyal se do misky dostává jen to nejlepší.

Pro přípravu našeho krmiva pro psy ZooRoyal byly použity jen ty nejlepší ingredience. Naše kompletní krmivo a pamlsky pro psy se vyznačují maximální mírou tolerance a stravitelnosti. Všechny receptury jsou 100% vhodné pro daný druh zvířete. Sortiment společnosti ZooRoyal nabízí vhodné krmivo pro každého čtyřnohého přítele, zahrnuje různé druhy masa a zohledňuje nejrůznější potřeby psů. My v ZooRoyal chceme, aby se domácí zvířata cítila po všech stránkách příjemně. Díky naší paletě výrobků můžeme každému zvířátku poskytnout všechno, co potřebuje pro šťastný a zdravý život. U nás najdete jen to nejlepší – pro zvířata, jako je to vaše.

Chcete nabídnout svému psovi pamlsky bez přídavku obilovin? Ať už jako odměna, během tréninku nebo jednoduše k rozmazlování: ZooRoyal Mini Burger s vysokým obsahem hovězího masa zajišťuje nadšení. Pamlsek je vhodný pro psy všech velikostí a ve všech fázích svého života. Protože pamlsek neobsahuje bílkoviny, je předurčen pro psy, kteří mají sklon k alergiím nebo potravinové intoleranci. Kromě toho je vyloučeno přidávání cukru, barviv a aromatických látek.

Pamlsky pro psy by měly být něco mimořádného, a proto se podávají jen v omezených dávkách. Pokud má váš pes sklon k nadváze, buďte opatrní především v případě energeticky bohatých kousků. Obecně platí: Co váš pes přijme jako pamlsek, musíte poté odečíst z hlavní krmné dávky. Můžete tak zamezit tomu, aby přijímal příliš mnoho energie.

Podrobnosti produktu:

 • Masový pamlsek
 • BEZ přídavku obilovin
 • Bez přidaného cukru.
 • Bez barviv.
 • Bez přidání aromatických látek
 • S vitaminy A, D3 a E
 • S L-karnitinem
 • Vyvinuto ve spolupráci se zvěrolékaři

Číslo produktu
1000080678

Složení:

maso a vedlejší produkty živočišného původu (96 %*, 26 % hovězí), minerální látky.
*90 % svalovina

Doplňkové látky:

Nutriční fyziologické přídatné látky / kg: vitamin A 5 000 IU, vitamin D3 500 IU, vitamin E 50 mg, L-karnitin 1 000 mg
Technologické přídatné látky: konzervační látky

Analytické složky:

hrubá bílkovina 37,0 %, obsah tuku 24,0 %, hrubý popel 7,0 %, hrubá vláknina 1,0 %, vlhkost 27,0 %.

Velikost psa množství/den Velmi malá plemena (cca 2 kg) až 1 ks Malá plemena (cca 10 kg) až 3 ks Velká plemena (cca 35 kg) až 9 ks Jako pamlsek jen tak během dne. Vhodné i pro mladé psy od 3. měsíce věku. Tyto údaje slouží pouze jako orientační hodnoty. Krmivo volte podle velikosti a aktivity vašeho psa a přihlédněte k podávanému dennímu množství. Zajistěte neustálý přísun dostatečného množství čerstvé pitné vody.
ZooRoyal

ZooRoyal sortiment: