ZooRoyal Rind plus


 • pro psy

 • pro kočky


Věnujete pozornost potřebám vašeho mazlíčka. Nepotřebujete k tomu mnoho, stačí správná strava. Psi a kočky jsou od přírody masožravci. Rádi se obejdou bez obilovin a umělých přísad. Řada ZooRoyal Rind plus obsahuje hovězí maso jako výhradní zdroj bílkovin a je tak zárukou toho, že váš mazlíček dostane kvalitní, druhově přizpůsobené krmivo.

 Různé varianty zaručují pestrou a chutnou stravu. Základní složkou je hovězí maso, které je doplněné o další zdroje bílkovin, jako jsou kachní srdce nebo zvěřina. Varianta Rind Pur obsahuje výhradně hovězí zdroje bílkovin. Vysoká kvalita použitých surovin zaručeně uspokojí  potřeby vašeho chlupáče.

 

 • 68%
  obsah masa

 • 100%
  čerstvé suroviny

 • 0%
  obilovin


ZooRoyal Rind plus pro psy


 

Konzervy ZooRoyal Rind plus nabízí vašemu psovi 100% čerstvé suroviny s 68% obsahem masa. Základní složkou řady Rind plus je hovězí maso, "plus" tvoří zvěřina, králík, kachní srdce nebo krůta. Krmivo ZooRoyal Rind plus je k dostání ve 400g a 800g konzervách a také v kombinovaných baleních na ochutnávku pro vašeho psa.

Prohlédnout


ZooRoyal Rind plus pro kočky


 

Konzervy ZooRoyal Rind plus nabízí vaší kočce 100% čerstvé suroviny s 68% obsahem masa . Základní složkou řady Rind plus je hovězí maso, "plus" tvoří kuře a kachní srdce nebo krůta a králík. Krmivo ZooRoyal Rind plus je k dostání ve 200g a 400g konzervách a také v kombinovaných baleních na ochutnávku pro vaši kočku. Pro koťata nabízíme také speciální Kitten krmivo.

Prohlédnout


Často kladené dotazy k ZooRoyal Rind plus

Dotazy ke složení

Jak správně přejít na krmivo ZooRoyal Rind plus?

Přechod na nové krmivo trvá přibližně sedm až deset dní. Na začátku je nutné smíchat obě krmiva, aby si pes postupně navykl na nové krmivo. V průbehu dní přidávejte podíl nového krmiva a snižujete množství starého krmiva. V prvních dvou dnech podávejte podílově třetinu nového krmiva. Třetí a čtvrtý den zvyšte podíl nového krmiva na půlku. Páty a šestý den podávejte podílově už jen čtvrtinu starého krmiva. Sedný den je podáváne už jen nové krmivo. Tímto způsobem si pes pomalu zvyká na vůni, chuť a konzistenci nového krmiva. Pokud přechazíte z konzerv na granule, je nutná delší doba na návyk. V nejlepším případě tuto dobu prodlužte na dva týdny. Takto postupujte i u citlivých psů, štěnat a starších psů.

Jak vysoký je podíl masa v produktech ZooRoyal Rind plus?

Podíl masa je v produktech ZooRoyal Rind plus 68%.

Obsahuje ZooRoyal Rind plus přídavky obilovin?

Všechny ZooRoyal Rind plus produkty jsou bez obilovin.

Co znamená pojem obsah tuku?

Obsah tuku udává skutečný obsah tuku v krmivu. Patří sem i mastné kyseliny, vitamíny rozpustné v tucích, vosky a lipidy.

Co znamená pojem hrubý protein?

Hrubý protein je údaj o přesném množství bílkovin. Patří sem nejen maso, ale také volné aminokyseliny, peptidy a alkaloidy.

Co znamená pojem hrubá vláknina?

Popisuje obsah nestravitelných složek v krmivu. Skládá se z nerozpustných částí rostlinných buněčných stěn, jako je celulóza a další vláknina.

Co znamená pojem popeloviny?

Popelovina je část krmiva, která zůstane, když se krmivo spálí při teplotách nad 550 °C. Skládá se ze všeho, co normálně nemůže hořet: sypké hmoty a stopové prvky.

Dotazy k produktu

Jaké produkty patří do řady značky ZooRoyal Rind plus?

Pod značkou ZooRoyal Rind plus nabízíme konzervy s krmivem, které obsahuje základní složku hovězího masa a je doplněno o další zdroje bílkovin.

Je ZooRoyal Rind plus kompletní krmivo?

Krmivo ZooRoyal Rind plus obsahuje všechny důležité živiny, které pes potřebuje, a proto je vhodné jako kompletní krmivo.

Existuje v řadě ZooRoyal Rind plus i s jedním druhem masa?

V řadě ZooRoyal Rind plus existuje také varianta, která obsahuje pouze jeden zdroj živočišných bílkovin a je tedy monoproteinem. Konkrétně se jedná o ZooRoyal Rind plus Pur.

Kolik dávky krmiva potřebuje můj pes?

Potřebné množství krmiva naleznete v krmných doporučeních na jednotlivých produktech. Údaje jsou však pouze orientační, protože se individuální potřeby liší v závislosti na věku, plemeni, podmínkách chovu a aktivitě každého psa.

Pro jaká zvířata jsou produkty ZooRoyal Rind plus vhodné?

Produkty ZooRoyal Rind plus jsou vhodné pro dospělé psy a kočky.

Jak často mám krmit psa?

To záleží na vašem psovi a jeho individuálním potřebám. Doporučujeme rozdělit denní krmnou dávku alespoň do dvou porcí. U rostoucích psů by měla být denní krmná dávka rozdělena alespoň do tří dávek.

Jak mám krmivo pro psa připravit?

Krmivo by mělo být vždy podáváno při pokojové teplotě.

Jak mám skladovat krmivo ZooRoyal Rind plus?

Krmivo uchovávejte v chladu a suchu. Neskladujte v blízkosti čisticích prostředků, léků a jiných věcí se silným zápachem.

Jak nejlépe skladovat otevřenou konzervu?

Po otevření je nutné krmivo skladovat v chladu a nejlépe spotřebovat do cca dvou dnů.

Jak dlouho lze produkty uchovávat?

Krmivo ZooRoyal Rind plus má datum minimální trvanlivosti 2-3 roky po výrobě. Přesné datum minimální trvanlivosti naleznete na jednotlivých produktech.

Kde lze ZooRoyal produkty koupit?

Online v ZooRoyal na www.zooroyal.cz.