Schůdky a rampy pro psy

Filtrovat
<
Trixie
Světle šedá
černý
šedá
Hliník
Plast
Pravé dřevo
Protiskluzové
Skládací

Dnes stále přibývá aut a i pro naše čtyřnohé přátele by mělo být pohodlné, když někam s vámi jedou autem. V této souvislosti je však nutné zohlednit několik věcí. Důležité příslušenství je nezbytné k tomu, aby bylo společné cestování se psem autem z dlouhodobého hlediska maximálně příjemné pro oba – psa i páníčka. Užitečná pomůcka pro staré nebo nemocné psy je rampa pro psy do auta nebo schůdky pro psa do auta.

Taková rampa pro psa usnadňuje psovi nastupování a vystupování do a popřípadě z kufru auta. Zvláště pro mladé psy, kteří kvůli měkkým kloubům ještě nesmí skákat, je taková nástupní rampa pro psy výhodná, především tehdy, když jsou i přes své mládí z důvodu plemena již těžcí. Ale také pro staré psy, kteří již nejsou tak čilí a pohybliví, je vhodná jako pomůcka k nastupování. A v neposlední řadě se vyplatí pořízení rampy pro psy pro všechny čtyřnohé kamarády, kteří se z důvodu nemocí, jako dysplazie kyčelních kloubů nebo artróza, již nedokáží vlastními silami dostat do kufru auta. Alternativou pro psí rampu jsou schůdky pro psa. Schody pro psa můžete přistavit k autu úplně stejně jednoduše jako rampu pro psy a díky tomu zajistíte vašemu psovi pozvolnější nástup do auta a výstup z auta.

Naše rampy pro psy jsou všechny vyrobeny tak, aby byly při chůzi pevné a pes z nich při chůzi nesklouzl a z rampy se tak nestal nepříjemný předmět. Snadno se převáží a při uložení nezabírají mnoho místa. Při výběru dbejte prosím na to, aby byl příslušný model vhodný i pro (definitivní) hmotnost vašeho psa, abyste jej mohli dlouho používat.

Pro rampy pro psy i schůdky pro psy existují i další využití, která ocení především váš pes. Ať se jedná o bazén, kdy nástupní rampa pro psy do bazénu umožní jednoduchý přístup ke koupání, nebo se jedná o postel, kde využijete schody k posteli pro psa. Pokud váš pes nezvládá kvůli špatným kloubům ani schody, je nejlepším řešením rampa pro psy k posteli a pro zakrytí schodů rampa pro psy na schody.