Příslušenství pro psy do auta

Vlastnosti
Značky
  •  
  •  
Trixie sada první pomoci pro psy a kočky
Trixie sada první pomoci pro psy a kočky
135,00 Kč
Trixie sada první pomoci pro psy a kočky
Funkční sada pro jogging pro Doggy Liner Paris De Luxe Teflon® šedá/černá
Funkční sada pro jogging pro Doggy Liner Paris De Luxe Teflon® ...
1 799,00 Kč
Funkční sada pro jogging pro Doggy Liner Paris De Luxe Teflon® šedá/černá

Svět se stává stále více mobilnějším a i vzdálené cíle jsou díky moderním dopravním prostředků stále dosažitelnější. Samozřejmě to chcete využít i s vašim psem a cestovat komfortně a bezpečně - samozřejmě se správným příslušenstvím.

Když jste se svým čtyřnohým přítelem na cestách, chcete být na všechno připraveni. Pokud tedy jste déle na cestě, je nutností cestovní láhev na vodu a vhodná miska. Zvláště když je teplo a jste na cestě v oblasti, kde nejsou přirozené zdroje vody, zabráníte tak dehydrataci. I misky na krmivo naleznete v našem sortimentu, stejně jako sady první pomoci a užitečné tašky, které nabízí místo na sáčky na exkrementy, pamlsky a další příslušenství.

Rozšíření zadních sedadel například zvýší především komfort vašeho psa: Tímto příslušenstvím zmizí nebezpečná černá díra, kterou pro mnoho psů představuje prostor pro nohy mezi zadními a předními sedadly. Může si udělat na zadním sedadle uvolněně pohodlí, aniž by musel mít strach, že spadne do této mezery. Zvláště pro kabriolety jsou mimochodem určeny naše sluneční a ochranné brýle: Tak odpadá riziko zánětů očí od větru foukajícího za jízdy. Jsou ostatně i nejvhodnější jako sluneční brýle nebo jako ochrana po operacích očí.