Příslušenství pro psy do auta

Filtrovat
<
Bactador
DUVO+
iEnergy
rotho mypet
Trixie
ZooRoyal
750 ml
8 rolí po 20 sáčcích
4 role po 20 sáčcích
béžová
hnědá
modrá
oranžová
růžová
stříbrná
zelená
černá
červená
šedá
Cestovní miska
Taška na hnůj
Zásobní lahve
Guma
Kov
Nerezová ocel
Nylon
Plast
Polyester
L
M
S
Nerezové
Pohlcující zápach / Pohlcuje zápach
Reflexní
Robustní a odolné
Skládací
Vhodné do myčky
testováno na škodlivé látky

Svět se stává stále více mobilnějším a i vzdálené cíle jsou díky moderním dopravním prostředkům stále dosažitelnější. Samozřejmě to chcete využít i s vaším psem a cestovat komfortně a bezpečně - samozřejmě se správným příslušenstvím, které vám cestování se psem zjednoduší.

Když jste se svým čtyřnohým přítelem na cestách, chcete být na všechno připraveni. Pokud tedy jste déle na cestě, je nutností cestovní láhev na vodu pro psa a vhodná cestovní miska pro psa. Zvláště když je teplo a jste na cestě v oblasti, kde nejsou přirozené zdroje vody, zabráníte tak dehydrataci. I misky na krmivo naleznete v našem sortimentu, stejně jako sady první pomoci a užitečné tašky, které nabízí místo na sáčky na exkrementy, pamlsky a další příslušenství.

Rozšíření zadních sedadel například zvýší především komfort vašeho psa: Tímto příslušenstvím zmizí nebezpečná černá díra, kterou pro mnoho psů představuje prostor pro nohy mezi zadními a předními sedadly. Může si udělat na zadním sedadle uvolněně pohodlí, aniž by musel mít strach, že spadne do této mezery. Zvláště pro kabriolety jsou určeny naše sluneční a ochranné brýle: Tak odpadá riziko zánětů očí od větru foukajícího za jízdy. Jsou ostatně i nejvhodnější jako sluneční brýle nebo jako ochrana po operacích očí.

Co si tedy přibalit s sebou na výlet se psem?

Nejdůležitější je cestovní miska pro psy a láhev pro psa na vodu. Ideální je silikonová skládací miska pro psa, do které můžete nalít vodu, nebo dát psovi krmivo. Existuje i varianta láhve na vodu pro psa, která má misku na vodu jakou součást a usnadní tak případné hledání silikonové cestovní misky pro psy. 

Neméně důležité je zajistit pohodlí vašeho psa, aby se i na cestách cítil jako doma. K tomu skvěle poslouží cestovní pelíšek pro psa do auta nebo autosedačka pro psa do auta. Pro případ nehody se určitě hodí mít v autě i odstraňovač zápachu psí moči. 

Aby po vašem pejskovi nezůstaly nechtěné “dárečky”, přibalte sebou také sáčky na psí exkrementy a rovnou také zásobník na pytlíky na psí exkrementy, abyste měli dostatečnou zásobu. 

Pro případné pěší výšlapy a procházky vám může váš pes pomoct i s nošením lehčích věcí. K tomu se skvěle hodí ledvinka pro psa, batoh na záda pro psa, nebo turistický batoh na psa. Kdyby se na takovém výšlapu něco stalo, určitě se hodí lékárnička pro psy, ve které je kromě základních obvazů také pinzeta na klíšťata a dezinfekce na rány pro psa. 

Pro zpříjemnění celého výletu nezapomeňte na masové pamlsky pro psa a na hračky pro psa, kterými vašemu psovi celý výlet zpestříte.

A aby bylo možné celý výlet uskutečnit, je důležitá také samotná cesta v autě, která by měla být pro pejska nejen pohodlná, ale hlavně bezpečná. S tím vám pomůže například přepravka pro psa, ochranná deka do auta pro psa, bezpečnostní pás pro psa, dělící mříž do auta nebo síť do auta,  nebo také přepravní klec pro psa do auta, která se umístí do zavazadlového prostoru. A pokud má váš pejsek problém do kufru auta vyskočit, pomůžou mu schůdky pro psa, díky kterým pro něj bude vystupování z auta a nastupování do auta jednoduché.