Škrabadla a odpočívadla pro kočky

Filtrovat
<
Beeztees
Catit
D&D
Designed by Lotte
District70
Europet Bernina
Karlie
Kerbl
Trixie
Vesper
ZooRoyal
antracit
béžová
bílá
hnědá
modrá
oranžová
pestrá
přírodní
růžová
růžová
stříbrná
zelená
černá
šedá
Jeskyně koček
Kočičí strom střední
Kočičí strom velký
Kočky domy
Náhradní scratch kmen
Zeď škrábání post
poznámkový blok
poškrábání ton
rohový Škrábání
scratch kmen
scratch lepenka
spací Nest
uchycení na strop
Škrábání strom malý
škrábání deska
Banánové listy
Flís
Juta
Kov
Mořská tráva
Plyš
Polyester
Pravé dřevo
Přírodní kaučuk
Sisal
Vlnitá lepenka
Wasserhyazinthe
plsť
L
M
S
XL
Catnip (Šanta kočičí)
Oboustranné polštářky
Protiskluzová vrstva
S domečkem
S herními prvky
S houpací sítí
S hračkou
S kukaní
S odpočívadlem
S poschodím
S tunelem
Se snímatelným potahem
Se žebříkem
extra silné stonky
ideální pro velké a těžké kočky
odnímatelné lůžko
pro montáž na zeď
vhodné pro koťata
vhodné pro několik koček
vhodné pro seniory
vhodné pro velké kočky
zahřívání
šetří místo
Exkluzivní
Protiskluzové
Robustní a odolné
Skládací
Výška stropu
Z přírodní surovin
recyklovat
testováno na škodlivé látky

Moderní nábytek pro kočky - škrabadla, odpočívadla i příslušenství

Na majitele koček čekají stále nové výzvy. Zdravá a druhově vhodná strava v žádném případě nestačí. Páníčci a paničky by měli mít ve svém repertoáru hračky i pomůcky pro péči o kočky, aby se domácí tygři cítili pohodlně. Každodenní život sametových tlapek může obohatit také vzrušující škrábací nábytek v nejrůznějších variantách a provedeních. Přečtěte si následující řádky a zjistěte, které varianty jsou pro vašeho malého tygra vhodné.

Stručný přehled škrabadel a odpočívadel

V široké nabídce vybavení pro kočky můžete snadno ztratit přehled. Stejné je to také u tématu nábytku pro kočky. Možná se ptáte, jaké výrobky spadají do kategorie škrabadel a odpočívadel pro kočky. Podle následujícího seznamu se snadno zorientujete:

Všechna škrabadla a odpočívadla pro kočky najdete v našem sortimentu v četných a rozmanitých variantách, abyste se mohli při výběru řídit zcela podle preferencí vašeho mazlíčka.

První vybavení škrabadly a odpočívadly – co je naprosto nezbytné?

Než si domů nastěhujete novou kočku, musíte si rozmyslet několik věcí. Musíte uspokojit základní potřeby domácí šelmičky, aby se kočce dobře dařilo. Základní vybavení nábytkem pro kočky zahrnuje:

Vedle možnosti krmení a pití je jedním z nejdůležitějších prvků toaleta pro kočky. Kočka potřebuje stálé a hygienicky čisté místo, kde může nerušeně vykonávat svoji potřebu. V bytě můžete umístit dvě toalety pro kočky, neboť tyto domácí šelmičky často vykonávají velkou a malou potřebu odděleně.

Protože kočky neodpočívají vždy na jednom určitém místě, měli byste jim poskytnout různé pelíšky. Při zařizování místa pro odpočinek můžete být kreativní: Záleží zcela na vaší vůli, zda vyberete kukaň pro kočky nebo pelechy pro kočky vybavený heboučkou dekou pro kočky. Také při výběru kočičích škrabadel máte několik možností: Protože škrábáním pečují kočky o svoje drápky, potřebují různá kočičí škrabadla, kde mohou škrábat podle své chuti a nálady.

Náš tip: Vyzkoušejte navíc vedle misky na pití fontánu pro kočky. Ta vzbudí u kočky zvědavost a naláká ji k pití.

Stejně individuální jako vaše kočka – různá škrabadla

Protože každá kočka má svoje zcela specifické potřeby, měli byste jí přizpůsobit nábytek pro kočky. Ne každá domácí šelmička se spřátelí s každým škrabadlem a odpočívadlem pro kočky. I když se vám produkt tolik líbí, nemusí to ještě dlouho znamenat, že ho vaše kočka akceptuje. Avšak postupně se seznámíte s vlastnostmi a potřebami vaší kočky a můžete se podle nich řídit.

Místo na spaní a odpočinek

V každodenním životě kočky je důležité, aby se kočka mohla uchýlit na klidné místo. Odpočinek, nabírání nových sil, relaxace – k tomu všemu slouží škrabadla a odpočívadla pro kočky. Kukaň pro kočky je uvnitř báječně heboučká a chrání kočku před okolním ruchem. Polštář pro kočky nebo deka poskytují méně soukromí, ale lze je dobře kombinovat s nábytkem pro kočky.

Náš tip: Zvyšte atraktivitu nových pelíšků pro vaši kočičku pomocí polštářku pro kočky s kozlíkem lékařským.

Škrabadla slouží k obrušování drápků

Klišé poškozené pohovky je běžné, lze mu však snadno zabránit. Ke škrábání se hodí celá řada speciálního nábytku pro kočky. Klasické odpočívadlo je přitom jen volitelnou alternativou, kterou můžete nabídnout své kočce. Nabízí se nástěnné neboli závěsné škrabadlo v podobě škrabací desky jako designový prvek na zdi. Stejně jako hezký dřevěný škrabací válec, který se příjemně začlení do vzhledu bytu. 

Také rohová škrabadla pro kočku a škrabadla typu kočičí strom mohou mít různý tvar a výšku, takže skvěle zapadnou do každého interiéru. Na trhu dnes najdete nízké kočičí stromy, škrabadlo ve výšce 170 cm i vysoké škrabadlo pro kočky do stropu. Na výběr máte také škálu barev, chybu neuděláte s kočičím škrabadlem v neutrální přírodní či šedé barvě. Pokud jste vaší kočce postavili venkovní voliéru, nezapomeňte ji také doplnit o venkovní škrabadlo pro kočky.

Škrabadla a odpočívadla vybírejte s ohledem na vaši kočku. Pro větší plemena, jako je například mainská mývalý kočka, je vhodné škrabadlo pro velké a těžké kočky. Škrabadla i odpočívadla můžete zakoupit také v různých cenových hladinách. Škrabadlo pro kočky pořídíte levně ve výprodeji, ale k dispozici jsou i dražší luxusní škrabadla pro kočky. V naší nabídce najdete kvalitní škrabadla mnoha oblíbených značek:

Náš tip: Atakuje-li váš mazlíček jiný nábytek, přestože má k dispozici kvalitní škrabadla pro kočky, vyplatí se lákání a odměňování pomocí pamlsků pro kočky.

Nábytek pro kočky s hračkami: hravé kočky mezi sebou

Škrabadla, která jsou vybavena hračkami pro kočky, mají pro vaše mazlíčky zvláštní půvab. Nejlepším příkladem je udice pro kočky, která je upevněná na odpočívadle. Udice láká k hrám a zajišťuje kočce pohyb. Často jsou na nábytku upevněné útulné houpací sítě nebo různé podesty, z nichž může vaše šelmička shlížet na svoji říši.