Dezinfekční prostředky pro psy

Filtrovat
<
Canosept
Simple Solutions
Trixie
Pohlcující zápach / Pohlcuje zápach
Výborně pohlcuje zápach

Dezinfekce pro psy

Dezinfekční prostředky slouží k tomu, aby likvidovaly bakterie, a vytvořily tak hygienické prostředí. To se týká jak okolí ran, tak také nářadí a různého příslušenství. Také odpovědný chovatel psa ví, že dezinfekční prostředky mohou být někdy maximálně užitečné.

Tyto prostředky čas od času doporučujeme, pokud je nutné provést hloubkové čištění příslušenství pro psa: misky, košíky, hračky: Všude se časem hromadí bakterie, které je nutné pravidelně likvidovat, velmi často totiž „pouhé“ umytí nestačí.

Dezinfekční prostředky se používají také v medicíně pro čištění ran, jako jsou mechanická poškození, škrábance a popáleniny, a umožňují tak dlouhodobé hojení. Dezinfekce na rány pro psa je něco, co jako chovatelé psa můžete sami bez problému provádět, i jako první pomoc před cestou k veterináři: Koneckonců dezinfekce pro psy ještě nikomu neuškodila. Různé dezinfekční prostředky – ať už pro psa nebo vše okolo psa – najdete u nás.

Pro dezinfekci a čištění domácnosti se vám rozhodně bude hodit odstraňovač zápachu psí moči a pohlcovač zápachu pro psy, díky kterým nebudete cítit, že zvíře v domácnosti je.

Kromě pravidelné čištění a dezinfekce domácnosti nezapomínejte na pravidelnou péči o psa. Péče o srst psa a péče o psí zuby je stejně důležitá pro zdraví vašeho psa.