ZooRoyal Individual care

Tak dlouho již sdílíte váš domov. Kdo by si pomyslel, že ta malá chlupatá kulička je tak citlivá? Věnujete svému psímu kamarádovi spoustu času a dbáte na to, aby dostával vhodné krmivo. Vyvážená strava je totiž klíčem k rovnováze a vitalitě. Pro optimální tráveni, přirozený lesk srsti, silnější kosti a zuby potřebuje váš chlupáč ale mnohem víc než jen krmivo. Vy ho znáte a proto víte, že potřebuje spoustu lásky, pohodu a absolutní péči - Care.

 • koncept výživy
  na míru

 • vyvážený
  poměr živin

 • podpora
  rovnováhy
  střevní flóry

 • vyvinuto
  ve spolupráci
  s veterináři


VYVÁŽENÁ STRAVA PRO KAŽDÝ DEN

 • GRANULE

 • KONZERVY A KAPSIČKY

 • PAMLSKY


Kompletní a vyvážené krmivo

Můj čtyřnohý společník. Citlivý. Hravý. Bláznivý. Rozespalý. Je to nejlepší, co mě mohlo potkat. Už jsme spolu zažili spoustu krásných chvil. Tak rychle jsi vyrostl – a stal se z tebe skvělý parťák. Bedlivě na tebe dohlížím a nikdy nepolevím. A to samé platí i pro tvoji stravu. Díky Individual care vím, že dostaneš kompletní a vyvážené krmivo, které obsahuje všechny důležité živiny.


Granule

Individual care znamená celkovou pohodu a zdraví. Toto kompletní krmivo s obsahem prebiotických složek je díky poměru živin a kalorií zárukou vyváženéné stravy pro vašeho psa. Velmi kvalitní suché krmivo vyrobené v Německu ve spolupráci s veterináři.

Granule


Konzervy a kapsičky

Mokré krmivo Individual care představuje komplexní a vyváženou péči pro psy s citlivým zažíváním. Obsahuje speciální výživové doplňky, aby se i pes trpící přecitlivělostí na běžné krmivo cítil zcela pohodlně a dostal vše, co potřebuje. Velmi kvalitní mokré krmivo vyrobené v Německu ve spolupráci s veterináři.

Konzervy a kapsičky


Pamlsky

Individual Care znamená, že i mlsat se dá vyváženě. Pamlsky Individual care jsou nejen chutné, ale také snadno stravitelné. Podporují zubní hygienu a jsou vhodné jako odměnky při tréninku i jako svačinka na posilnění během dne.

Pamlsky


Individual care koncept

 • Koncept výživy na míru
 • Vyvážená strava díky správnému poměru živin
 • Podpora rovnováhy střevní flóry
 • Vyvinuto ve spolupráci s veterináři

 

Individual care objevit


Často kladené dotazy

Otázky týkající se konceptu

Co stálo za myšlenkou vytvořit Individual care?

Každý pes je jedinečný! Kromě lásky a pohody potřebuje i krmivo, které zcela odpovídá jeho specifickým potřebám a zároveň mu dodá všechny důležité živiny. Proto jsme ve spolupráci s veterináři vyvinuli ZooRoyal Individual care - individuální a funkční krmivo pro vaše čtyřnohé kamarády. Krmivo s prebiotickými složkami, vitamíny a stopovými prvky, které psovi poskytne chutnou a vyváženou stravu pro každý den.

Jak správně přejít na krmivo Individual care?

V ideálním případě by měl být přechod na nové krmivo proveden během jednoho týdne. Denní dávka bude postupně upravována. V prvních dvou dnech je čtvrtina dávky nahrazena novým krmivem. Ve 3. a 4. dni se zvýší podíl nového krmiva na polovinu. V 5. a 6. dni tvoří staré krmivo již pouze čtvrtinu dávky, zatímco podíl nového krmivo se zvýší na tři čtvrtiny dávky. Sedmý den je přechod na nové krmivo hotový: odteď budete dávat jen nové krmivo! Pokud však chcete přejít z mokrého kmiva na suché, může přechod trvat déle – až 2 týdny. Podobně tomu může být u štěňat, velmi citlivých a starších psů.

Otázky týkající se složení

Nachází se v produktech Individual care přidaný cukr?

Produkty Individual care neobsahují přidaný cukr.

Může Individual care u psa přispět k posílení imunitního systému?

Obsažený vitamín E, selen a beta-glukany v Individual care mohou přispívat k podpoře vlastní obranyschopnosti organismu.

Může Individual care podpořit trávení mého psa?

Prebiotický inulin napomáhá ke stabilitě střevní flóry. U krmiva Individual care je přirozeným zdrojem inulinu čekanka, a proto je krmivo obzvláště dobře stravitelná.

Podporuje Individual care zdraví kloubů?

Esenciální mastné kyseliny a extrakty ze slávky zelené, které se nacházejí v některých suchých krmivech Individual care, mají pozitivní vliv na zdraví kloubů. Extrakty zelené mušle mohou mít nejen protizánětlivé účinky, stimulují také tvorbu nové chrupavky a chrání tak klouby vašeho psa v každodenním aktivním životě.

Do jaké míry může Individual care posílit psí pokožku a srst?

Přírodní omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, stejně jako přidaný zinek podporují zdravou kůži, srst a pevné drápky.

Jaké jsou výhody přidání vitaminu A?

Vitamín A obsaženým v Individual care má pozitivní vliv na zrak vašeho psa.

Otázky týkající se produktů

Pro které psy je Individual care vhodný?

Krmivo Individual care je vhodné pro psy všech velikostí a plemen. Při tvorbě receptur byly zohledněny potřeby psů s citlivým zažíváním. V sortiment mokrého krmiva Individual care Junior najdete vhodné krmivo pro mladé a dorůstající psy. Pro psí seniory či psy trpící nadváhou je k dispozici mokré i suché krmivo ve variantách Senior / Light.

Je Individual care vhodný pro alergiky?

Individual care zohledňuje zejména potřeby psů s citlivým zažíváním. V mnoha variantách mokrého krmiva ZooRoyal Individual care je obsažen pouze jeden zdroj živočišných bílkovin, doplněný lehce stravitelným zdrojem sacharidů, což činí tyto produkty zvláště vhodnými pro psy trpící přecitlivělostí na běžné krmivo.

V jakých variantách jsou produkty Individual care nabízeny?

Varianty suchého krmiva jsou k dispozici ve 4 kg pytlích. Mokré krmivo je nabízeno v konzervách v gramáži 400 g a 800 g.

Jaké produkty se nacházejí v sortimentu Individual care?

V sortimentu Individual care najdete čtyři druhy suchého krmiva a sedm druhů mokrého krmiva. Ty jsou pak k dispozici ve dvou velikostech. Pro štěňata a mladé psy stejně jako pro psí seniory je nabízeno též mokré krmivo, které je k dispozici také ve dvou velikostech. Nabídku sortimentu navíc doplňuje 29 pamlsků.

Jaké pamlsky se nacházejí v sortimentu Individual care?

V sortimentu Individual care se nachází široká paleta pamlsků. Kromě různých masitých proužků filetů jsou v sortimentu i žvýkací pamlsky vhodné k péči o zuby. Pamlsky Individual care jsou vhodné jako odměnky při tréninku i jako svačinka na posilnění během dne. Některé z pamlsků se skládají pouze z jednoho zdroje živočišných bílkovin, některé neobsahují žádné obiloviny.

Je individual care kompletním krmivem?

Suché i mokré krmivo obsahují všechny důležité živiny, které pes potřebuje a je tedy vhodné jako plnohodnotné krmivo. Pamlsky z řady Individual care jsou vhodné jako doplněk ke krmivu.

Co je třeba vzít v úvahu při skladování krmiva?

Skladujte v chladu a suchu. Neskladujte v blízkosti čisticích prostředků, léků a jiných silně aromatických věcí. Po otevření skladujte konzervy na chladném místě.

Jak dlouhou trvanlivost mají produkty?

Mokré krmivo má minimální dobu trvanlivosti 3 roky od data výroby. U pamlsků je doba trvanlivosti 18 měsíců.

Kde se dají koupit produkty Invidual care?

Pouze v e-shopu ZooRoyal: https://www.zooroyal.cz/

ZooRoyal Individual care sortiment

Filtrovat
ZooRoyal Individual Care
<
ZooRoyal Individual Care
Hovězí
Kuřecí
Bez přidaného cukru
Bez pšenice
Vysoký podíl masa
bez přídavku obilovin
Péče o zuby
citlivosti

ZooRoyal Individual Care