Péče o malá zvířata

Filtrovat
<
Bactazol
beaphar
Bunny
Cats Best
Chipsi
JR Farm
Pet's Dream
Trixie
Vitakraft
ZooRoyal
500 ml
10 l
10 kg
5 kg
20 l
4 kg
35 l
60 l
40 l
3 × 60 l
2 × 4 kg
2 × 60 l
2 × 35 l
2 × 20 l
2 × 40 l
15 l
60 l
tyrkysová
zelená
černá
šedá
Nůžky
Odpařovač
Sprej
Tekutina
kartáče a hřebeny
Bavlna
Hlína
Hobliny
Konopí
Kov
Kůra
Leinen
Mech
Nerezová ocel
Plast
Bezprašné
Likvidace zvláště šetrná k životnímu prostředí
Maximální sací výkon
Nízká spotřeba
Pohlcující zápach / Pohlcuje zápach
S vůní
Vhodné pro alergiky
Vyoký sací výkon
Vyrobeno v Německu
Výborně pohlcuje zápach
Z přírodní surovin

V této kategorii najdete vše ze světa péče o malého hlodavce! Protože nejen správné krmení nebo hezká klec jsou pro zvíře důležité, ale také citlivá péče přispívá významně ke všeobecnému pohodlí malých zvířat. Od nůžek na drápky, přes hřebeny až po šampón pro jemnou srst máme vše, co váš chlupatý poklad učiní šťastným.

Především nůžky na drápky jsou důležitou pomůckou při chovu malých hlodavců. Drápky zvířat je potřeba pravidelně stříhat a pečovat o ně, protože pokud jsou příliš dlouhé, nemusí zvířátko správně běhat, neboť nehty mohou zarůstat do tlapek. I ostatní produkty péče jsou samozřejmě velmi důležité pro optimální péči o malého mazlíčka.

Především dlouhosrstí hlodavci potřebují intenzivní a důkladnou péči. V popředí je samozřejmě péče o srst! Hřebeny, kartáče, šampony atd. patří k základní výbavě každého milovníka hlodavců. Zde najdete vše pro péči o váš chlupatý poklad a jeho rozmazlování. Avšak nejen samotní hlodavci, ale také klec potřebuje intenzivní péči. Také to samozřejmě najdete v našem obchodě.