Obojky a vodítka pro psy

Filtrovat
<
Adaptil
beaphar
Flexi
Hunter
Karlie
Kerbl
Petlando
Ruffwear
Trixie
weenect
Wolters Cat&Dog
ZooRoyal
antracit
benzín modrá
bílá
fialová
hnědá
modrá
oranžová
růžová
zelená
černá
červená
šedá
žlutá
Choker
Dávkovač hnoje
Klasické vodítko
Postroj
Přepínací vodítko
Samonavíjecí vodítko
Stopovací vodítko
Svítící obojek
vlečný vůz
Bavlna
Flís
Guma
Kov
Kůže
Neoprén
Nylon
Plast
Polyester
Síťovina
Umělá kůže
L
M
S
XL
Nabíjení přes USB
S LED osvětlením
S osvětlením
S prodyšným materiálem
Zapínací spona
světelný / reflexní
vhodné pro malé psy
vhodné pro štěňata
Odolný proti stříkající vodě
Reflexní
Robustní a odolné
Vyrobeno v Německu
Výchovná pomůcka
Zářivé
nastavitelný
podšívka
testováno na škodlivé látky

Obojky a vodítka pro štěňata i dospělé psy

Vedle vhodného a kvalitního krmiva pro psy v misce vašeho psa je toho pro podporu zdraví a dobrého stavu zvířete zapotřebí ještě mnohem víc. Váš čtyřnohý miláček musí den co den na čerstvý vzduch a potřebuje dostatečný výběh, aby se cítil celkově fit a vitálně. Pokud si se svým psem chcete vyjít do přírody, potřebujete pro něj vedle obojku i vhodné vodítko. Proberte se zbožím v našem e-shopu a přesvědčte se sami o kvalitě našich obojků pro psy, vodítek pro psy, postrojů pro psy a náhubků pro psy. Vybírejte z renomovaných značek, jako jsou Trixie, Hunter, Karlie, Flexi a mnoho dalších.

Vodítka pro psy v ZooRoyal

Vodítko pro psa představuje přímé spojení mezi vaším psem a vámi. Není však vodítko jako vodítko. Vodítka nižší kvality se rychle trhají a dlouho nevydrží každodenní zátěž. Vodítko pro psa by mělo být prvotřídně zpracované a vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, proto je důležité dbát při výběru vodítka pro psy na prvotřídní kvalitu. V e-shopu ZooRoyal najdete výhradně vysoce kvalitní vodítka pro psy s dlouhou životností. Těšte se z rozmanité palety různých vodítek pro psy. Určitě tu najdete to pravé. Vybírejte z různých designů, materiálů, délek a speciálních oblastí použití. Ať už vodítko vodící, tahací, na běhání, stopovací, samonavíjecí nebo kolem pasu – v ZooRoyal je pro každou příležitost k dostání to správné vodítko pro psy. Objevte i klasiku mezi vodítky pro psy, kožené vodítko. Kožené vodítko pro psa přesvědčí nejen svým atraktivním vzhledem, ale je navíc i obzvlášť robustní, dlouho vydrží a je odolné vůči povětrnostním vlivům. Vodítka, jako je tahací vodítko Trixie s dřevěnou kuličkou, Hilking vodítko Comfort, klasické vodítko Karlie-Flamingo Tonka Plus nebo i D&D Jogging vodítko Sports Active Walker vám splní všechna přání.

Nevíte, které vodítko pro psa je pro vás vhodné?

Zvažte účel, pro který vodítko pro psa sháníte. Pro malé psy na běžné procházky městem je ideální samonavíjecí vodítko pro malé psy, které přizpůsobí délku podle potřeby a vy si ho tak nemusíte nijak přemotávat. Samonavíjecí vodítko pro velké psy musí mít dostatečně silnou karabinu, aby psa v případě potřeby udržela. Pokud ale potřebujete nad psem větší kontrolu, doporučujeme přepínací vodítko pro psa, které má na každém konci karabinu a několik kovových ok po celé délce, takže si můžete upravovat délku vodítka pro psy podle potřeby. Na trénink, kdy potřebujte mít nad psem dohled a zároveň mu chcete poskytnout svobodu je nejvhodnější stopovací vodítko pro psy, tzv. “stopovačka”. Stopovací vodítko 20m dlouhé vám ale zrovna při běhání se psem bude spíš překážet. Pro takové situace je nejlepší běžecké vodítko pro psa, které se upevňuje kolem pasu a vám tak zůstanou volné ruce.

Vhodný obojek pro psa

Nesmí chybět ani vysoce kvalitní a vzhledově atraktivní obojek pro psy. Sortiment ZooRoyal nabízí obrovský sortiment četných obojků pro psy v nádherných designech a vždy prvotřídní kvalitě. Jelikož obojek zdobí krk vašeho psa každý den a musí vydržet spoustu procházek, neměl by se trhat, zařezávat ani by neměl pouštět barvu. Právě naopak: Obojky pro psy musí být robustní a odolné proti namáhání. Proberte se teď zbožím v e-shopu ZooRoyal a vybírejte mezi koženými obojky, nylonovými obojky, obojky zdobenými nýty, různými velikostmi a barvami, stejně jako pěknými aplikacemi a štrasovými kamínky. Rozhlédněte se a objevte oblíbené výrobky, jako je filcový obojek Heino by Karlie Flamingo, lovecký obojek Hunter Convenience Comfort nebo modrý svítící obojek Leuchtie Plus.

Také obojek pro psa byste měli vybírat podle účelu využití. Pro trénink využijete například stahovací obojek pro psa, který umožní vyvíjet různou intenzitu a pro komplikovanější a náročnější případy se může hodit elektrický výcvikový obojek pro psa s dálkovým ovládáním. Pokud váš pes hodně štěká, pomůže vám obojek proti štěkání, který také můžete ovládat na dálku. Na procházky do přírody doporučujeme antiparazitní obojek proti hmyzu a klíšťatům a na noční procházky zase svítící obojek pro psa, díky kterému bude váš pes vždycky dobře vidět. Pokud váš pes často utíká, rozhodně oceníte GPS obojek pro psa, takže i v případě útěku pořád víte, kde se nachází. Klasikou zůstává kožený obojek pro psa, který udělá parádu za každé situace. Kožené obojky pro psy jsou kvalitní a stylový doplněk nejen na procházky městem.

Postroje pro psy pro pevnější držení

Mnozí majitelé psů sází vedle obojku i na postroj pro psa. S postrojem lze psa často vést bezpečněji a stabilněji. Postroje se upevňují psovi kolem těla. Vyhnete se tak nebezpečí, že u psa dojde k pohmoždění dýchací trubice. U postroje pro psy jsou síly přenášeny výhradně na trup vašeho čtyřnohého kamaráda, takže lze vyloučit poranění. Psí postroj je tak optimální alternativou klasického obojku především pro služební psy a pro psy, kteří silně tahají. Ani co se týče vzhledu nezůstává postroj pro psy za obojkem v ničem pozadu. V ZooRoyal najdete módní modely v různých barvách a velikostech. Od S do XXL – pro každého psa nabízíme přesně ten pravý postroj.

A jak vybrat postroj pro psa?

Hlavní je důvod, proč postroj na psa potřebujete. Na sporty oceníte především běžecký postroj pro psa a tažný postroj pro psa. Pro speciální výcvik a zvyšování kondice je vhodný zátěžový postroj pro psy. Pro večerní procházky poblíž silnice doporučujeme reflexní postroj pro psa, aby byl dobře vidět. Nejdůležitější je vybrat postroj pro psa na míru vašemu pejskovi a jeho potřebám. Postroj pro štěně bude výrazně menší než klasický postroj pro velkého psa. Stejně tak postroj pro psa na běhání bude mít jiný střih než postroj pro psa na tahání.

Náhubky pro psy

Náhubky chrání před agresivními a nebezpečnými psy, jejich účely použití jsou však mnohem rozmanitější. U některých psích plemen vedených na speciálním seznamu zákon nošení náhubku přikazuje. O charakteru psa však náhubek pro psa vypovídá jen málo. Mimo to může náhubek chránit i citlivé psi před tím, aby na procházce snědli škodlivé zbytky jídel nebo cizí tělesa, které mohou v nejhorším případě vést k závažným onemocněním. Navíc se mohou náhubky osvědčit i jako užitečná pomůcka při návštěvě zvěrolékaře. I ten nejmírumilovnější pes dostane při nepříjemném ošetření strach a mohl by chňapnout. Použitím náhubku se sníží pro člověka i zvíře riziko poranění. Náhubky jsou tedy velmi užitečné. V ZooRoyal najdete celou řadu náhubků pro psy z kvalitních materiálů, jako je kůže, nylon nebo plast, perfektně přizpůsobené velikosti vašeho psa.

A jakou má mít náhubek pro psa velikost? Záleží na situaci, pro kterou psí náhubek pořizujete, a také na velikosti psa. V nabídce máme jak náhubek pro štěně a náhubek pro malého psa, tak náhubek pro velkého psa. Pro běžné použití, na procházky a výlety doporučujeme plastový náhubek pro psa, nebo kovový náhubek pro psa. U obou ale dbejte na to, aby pes mohl pohodlně otevřít tlamu a volně dýchat. Obzvlášť v létě je těsný látkový náhubek pro psa a nylonový náhubek pro psa velmi nevhodný. Takto těsný náhubek pro psy, tzv. fixační náhubek pro psa, je vhodný spíše k veterináři, kde jeho použitím můžete předejít případnému kousnutí.

Psí známky & přívěsky na obojek

Ryté psí známky jsou něco speciálního. Nejenže hezky vypadají, ale můžete do nich navíc nechat vyrýt důležité údaje k vašemu psovi, jako je vaše adresa, jméno psa nebo telefonní číslo. Neslouží tedy pouze jako módní doplněk, ale dávají vám jistotu, že se vám pes zase vrátí, pokud by někdy utekl. Vyberte si ze tří různých velikostí, celé řady barev a mnoha různých motivů, jako jsou srdíčka, rybičky, čtyřlístky a spoustu dalších designů. I přívěsek na psí obojek je důležitou součástí příslušenství. Přívěsky na psí obojek lze jednoduše připevnit na vodítko nebo na obojek. Stejně jako u psí známky můžete i na přívěsek na psí obojek napsat všechny relevantní informace o svém psovi. Kromě toho zajišťují speciální přívěsky na psí obojek s integrovanými LED, jako je Safer Life Flasher, blikačka pro psy Blink Bone nebo svítící přívěsek Kerbl Maxi Safe s LED dodatečnou bezpečnost ve tmě. Díky nim budete i na večerních procházkách ve tmě se svými psy vždy v bezpečí. Ať už se rozhodnete pro svítící přívěsek na obojek, samostatné světýlko na obojek pro psa, nebo pro přívěsek na obojek se jménem psa a adresou, vždy můžete vybrat tu nejlepší variantu, která bude zároveň stylovým doplňkem vašeho psa.