Příslušenství pro výcvik psů

Filtrovat
<
Hunter
Karlie
Petlando
Simple Solutions
Trixie
ZooRoyal
56 kusů
100 kusů
bílá
pestrá
černá
šedá
Kov
Nylon
Polyester
Pravé dřevo
Lze ji naplnit pamlsky
Robustní a odolné
testováno na škodlivé látky

Příslušenství pro výcvik a trénink psů

Každý pes chce být zaměstnán, liší se pouze typ a množství nutného výcviku. Například na kolie musí být kladeny větší nároky než na shih-tzu a retrívři potřebují jinou formu výcviku než husky.

V našem sortimentu pomůcek pro výcvik psů najdete proto pro výcvik různých plemen psů to správné příslušenství. Ať už píšťalku pro psy, klikr pro psy nebo peška: Zde najdete zaručeně perfektní výrobek, se kterým Vašeho psa podpoříte a zaměstnáte. Dávejte pozor, abyste psa při výcviku nepřetěžovali, neboť výsledkem by pak byla pouze frustrace a neporozumění. Dobře strukturovaný výcvik bude však bavit oba dva a výsledkem budou pozitivní tréninkové výsledky.

V naší nabídce máme také pamlskovník pro psa, který pak funguje jako sáček na pamlsky pro psy. Nejoblíbenější je pamlskovník Trixie v různých velikostech.

Pamlskovník, tedy taštička na pamlsky pro psy, je na trhu k dostání v různých barvách a variantách provedení, které se hodí pro různé účely:

  • pamlskovník s páskem - upevnitelný pamlskovník kolem pasu;
  • pamlskovník na magnet - pytlík na pamlsky pro psy, který je jednoduše odepínatelný a uchytitelný díky magnetu;
  • pamlskovník ledvinka - ledvinka na pamlsky pro psy;
  • pamlskovník na výstavy - designová a malá kapsička na pamlsky pro psy;
  • pamlskovník 2v1, nebo pamlskovník 3v1 - kapsa na pamlsky s více přihrádkami, kdy některé jsou na zip.

Kromě pamlskovníku je pro výcvik psa ještě potřeba klikr pro psy a ultrazvuková píšťalka pro psy. Klikr pro výcvik psa je malá výcviková pomůcka do ruky obsahující klikací tlačítko fungují jako potvrzení správného provedení cviku. Píšťalka na psa se hodí pro lovecké psy, kdy potřebujete psa ovládat i na delší vzdálenost a nechcete na něj křičet, nebo také v situacích, kdy je kolem vás mnoho lidí a hluku. Vysokofrekvenční píšťalka pro psy není slyšet lidským uchem, ale váš pes ji zaručeně uslyší.

Při výcviku psů je důležitý především důkladný nácvik a trpělivost, neboť každý pes potřebuje určitou dobu, aby daný typ cvičení pochopil. Platí, že v ideálním případě přinášejí různé formy výcviku požadovaný úspěch, společná práce však zlepšuje také vztah mezi psem a člověkem.

Na našem e-shopu máme také příslušenství pro trénink agility, který může být velkým zpestřením společných chvil s vaším psem.