Vločkové krmivo do jezírka

Vlastnosti
Značky
  •  
  •  
  •  
Tetra krmivo pro sladkovodní ryby Pond Flakes
Tetra krmivo pro sladkovodní ryby Pond Flakes 1 l
Jsou k dispozici varianty
139,00 Kč
Tetra krmivo pro sladkovodní ryby Pond Flakes
JBL ProPond Flakes pro sladkovodní ryby
JBL ProPond Flakes pro sladkovodní ryby 720g
Jsou k dispozici varianty
399,00 Kč
(554,17 Kč / 1 kg)
JBL ProPond Flakes pro sladkovodní ryby
Sera Pond Flakes
Sera Pond Flakes 3 800 ml
Jsou k dispozici varianty
249,00 Kč
(83,00 Kč / 1 l)
Sera Pond Flakes

Správná výživa je pro ryby žijící ve vašem jezírku mimořádně důležitá. Výběru krmiva pro ryby byste se měli věnovat s maximální intenzitou, protože každý druh ryb má své vlastní nároky na krmivo. Právě proto jsme pro vás připravili široký sortiment nejrůznějších variant krmiva pro ryby – díky tomu u nás najdete to správné krmivo pro své ryby. V této části se například všechno točí kolem vločkového krmiva pro ryby žijící ve vašem jezírku,

Specialitou našeho vločkového krmiva je to, že dlouho plave na hladině a velmi snadno se konzumuje. Další výhodou této vlastnosti je, že můžete ryby při zkrmování vločkového krmiva dobře pozorovat: To platí i u plachých druhů ryb, protože i zde vítězí hlad nad strachem. Vyvážené složení vločkového krmiva vede k velmi dobré stravitelnosti a zabraňuje zakalení vody. V důsledku krmení tak nemůže dojít ani k tvorbě řas.

Náš online obchod s potřebami pro zahradní jezírka vám nabízí široký výběr kvalitního vločkového krmiva, které pochází od známých výrobců. Vysoká kvalita se u vločkového krmiva obzvlášť vyplatí, protože používání nekvalitních druhů krmiva škodí hned ze dvou důvodů: Špatné vločkové krmivo může mít negativní dopad nejen na přísun živin pro vaše ryby, ale také na kvalitu vody!