ZooRoyal Individual care

Vlastnosti

ZooRoyal Individual care

Krmivo ušité na míru vašemu psovi

Každý pes je jedinečný! Potřebuje krmivo, které zcela odpovídá jeho specifickým potřebám. To je možné pouze tehdy, je-li strava uzpůsobena jeho velikosti a životní fázi, ve které se nachází. Proto jsme ve spolupráci se zvěrolékaři vyvinuli ZooRoyal Individual care - individuální a funkční krmivo pro vaše čtyřnohé kamarády. Pokud hledáte pro vašeho psa zdravé krmivo ušité na míru jeho individuální potřebám, pak je pro vás ZooRoyal Individual care přesně to pravé - po celý život.

Koncept stravování odpovídající specifickým potřebám psů v prémiové kvalitě

Ty pravé granule pro každou životní fázi

Granule ZooRoyal Individual care odpovídají individuálním potřebám různých psů - od štěňat po psy v pokročilém věku, velkým i malým nebo psům trpícím přecitlivělostí na běžné krmivo. Každé granule jsou uzpůsobeny určitému typu psa, čemuž odpovídá také obsah kalorií a živin pro jeho optimální výživu.

XS/S Adult 1+ pro dospělé psy s drůbežím masem

ZooRoyal Individual care Adult Mini 1+ s drůbežím masem je vysoce kvalitní krmivo ve formě malých kroket pro dospělé malé psy.

K produktu >>

M/L Adult 1+ pro dospělé psy s drůbežím masem

ZooRoyal Individual care Adult 1+ s drůbežím masem je vysoce kvalitní krmivo pro dospělé psy středně velkých a velkých plemen.

K produktu >>

M/L Adult 1+ pro dospělé psy s hovězím masem

ZooRoyal Individual care Adult 1+ s hovězím masem je vysoce kvalitní krmivo pro dospělé psy středně velkých a velkých plemen.

K produktu >>

M/L Adult 1+ Sensitive pro dospělé psy s jehněčím masem

ZooRoyal Individual care Adult 1+ Sensitive s jehněčím masem je vysoce kvalitní krmivo pro dospělé psy, trpící přecitlivělostí na běžné granule.

K produktu >>

M/L Junior < 1 pro mladé psy s drůbežím masem

ZooRoyal Individual care Juior < 1 s drůbežím masem a rýží je vysoce kvalitní krmivo pro mladé psy mezi 2. a 12. měsícem věku. Krmivo obsahuje všechny nezbytné látky pro zdravý růst štěňat a je vhodné pro středně velká a velká plemena.

K produktu >>

M/L Senior Light pro starší psy s krůtím masem

ZooRoyal Individual care Senior Light s krůtím masem je uzpůsobeno potřebám starších psů středně velkých a velkých plemen s tendencí k nadváze.

K produktu >>

Individual care koncept

Individual care koncept

Optimální a kompletní péče o vašeho psa

Řada krmiv ZooRoyal Individual care je uzpůsobená různým stravovacím a fyziologickým požadavkům psů. Individual care bere v potaz stáří psa, jeho velikosti a další potřeby, jako je například přecitlivělost na běžná krmiva. S řadou Individual care dostane váš pes vyvážený mix vitamínů, stopových prvků a živin, které pes pro svůj zdravý život potřebuje.

Optimální trávení
Probiotické látky podporují vyváženou střevní flóru.

Kůže & srst
Obsažené látky jako je zinek, biotin a nenasycené mastné kyseliny (omega-3, omega-6) napomáhají správné funkci kůže, vrací srsti její přirozený lesk a zlepšuje kvalitu psích drápů.

Udržení optimální hmotnosti
Energetický obsah všech receptur napomáhá k udržení optimální hmotnosti vašeho psa.

Kosti & zuby
Vyvážený poměr vápníku a fosforu u všech receptur podporuje tvorbu kostí a zubů.

Oči
Vitamín A má pozitivní vliv na zrak u psů, zinek navíc zlepšuje jejich schopnost vidět v šeru.

Přesně to pravé!

ZooRoyal Individual care - výhody

Uzpůsobeno velikosti, stáří a zvláštním požadavkům psů

Kompletní péče díky vyváženému poměru živin

Podporuje optimální a lehké trávení

Neobsahuje pšenici

Vyvinuto ve spolupráci se zvěrolékaři

Vyrobeno v Německu