Moon Ranger


 • KONZERVY A KAPSIČKY

 • GRANULE

 • PAMLSKY


KRMIVO PRO VLKA, KTERÝ DŘÍMÁ V KAŽDÉM PSOVI

Váš pes miluje dobrodružství. Ve volné přírodě se cítí jako doma a nic ho nepotěší víc než procházka v lese. Prapředek vašeho psa je vlk, který loví v divočině a hledá si plnohodnotnou stravu. Zcela podle tohoto předobrazu jsme vyvinuli krmivo pro psy MOON Ranger s vysokým obsahem čerstvého masa, doplněné o chutnou zeleninu, šťavnaté lesní plody a bylinky. S krmivem MOON Ranger dostane váš pes špičkové a vyvážené krmivo, vycházející z jeho přirozených potřeb - přesně v duchu odkazu jeho předků.

 • VYSOKÝ
  PODÍL MASA

 • OVOCE, ZELENINA
  A BYLINKY

 • BEZ
  OBILOVIN

 • BEZ
  UMĚLÝCH PŘÍSAD


NÁŠ MOON RANGER KONCEPT

 • Vysoký podíl masa s obsahem jediného proteinu
 • Obohaceno o ovoce, výhonky, bobule a vybrané bylinky
 • Bez obilovin
 • Bez konzervačních a aromatických látek
 • Vhodné pro psy všech plemen a velikostí

Chci se dozvědět víc


NA SPOLEČNOU PROCHÁZKU ZA DOBRODRUŽSTVÍM 

Každá z cest má své nezaměnitelné kouzlo. Putování po dávno zapomenutých stezkách, procházka po plané mýtině, brodění divokou řekou či zdolávání příkrých, hustě zarostlých strání. Zde je váš pes ve svém živlu a zde se také zcela přirozeně vrací k původním instinkům svých vlčích předků.


VÍCE NEŽ JEN OBYČEJNÉ GRANULE

Žádná cesta není příliš trnitá - společně překonáte každou překážku. Potřebnou energii načerpá váš čtyřnohý kamarád z granulí, které díky vysokému obsahu chutného masa zcela uspokojí jeho přirozenou potřebu po masité stravě. Krmivo MOON Ranger je vyrobeno bez přídaných obilovin.

 • 70 % živočišných  
  bílkovin

 • 30 % ovoce,
  zeleniny & bylinek

 • 0 % 
  obilovin

Prohlédnout


VÍCE NEŽ JEN OBYČEJNÉ KONZERVY a KAPSIČKY

Vydejte se se svým psem svěží a plní energie do přírody na další výlet za novými zážitky. Tou nejlepší průpravou je porce špičkového mokrého krmiva Moon Ranger. Inspirované přirozenou vlčí stravou s vysokým obsahem čerstvého masa, bylinek a voňavých lesních plodů, zcela bez použití umělých přísad.

 • 68 % živočišných  
  bílkovin

 • 32 % ovoce,
  zeleniny & bylinek

 • 0 % 
  obilovin

Prohlédnout


VÍCE NEŽ JEN OBYČEJNÝ PAMLSEK

Lačný po dobrodružství? Během procházky vyhládne každému chlupáči. Ideální způsob, jak na cestách doplnit energii, jsou přírodní - vzduchem sušené - pamlsky MOON Ranger. V naší nabídce najdete pochoutky z divokého lososa, ale také kuřecí proužky či kachní filety s vysokým obsahem živočišných bílkovin.

 • 99,5 % živočišných  
  bílkovin

 • 0 %
  obilovin

Prohlédnout


ČASTO KLADENÉ OTÁZKY K MOON RANGER

OTÁZKY TÝKAJÍCÍ SE KONCEPTU MOON RANGER

Co stálo za myšlenkou vytvořit MOON Ranger?

Chtěli jsme vytvořit takové krmivo pro psa, které by vycházelo z původní vyživy vlka. Předek našich psů je totiž vlk! Podle tohoto poznatku jsme vyvinuli superprémiové krmivo MOON Ranger, které uspokojí potřeby každého psa: spousta dobrého masa a živočišných bílkovin, doplněné o chutné ovoce, kořínky, lesní plody a vybrané bylinky. Krmivo je zcela inspirované přírodou – a za přijatelnou cenu.

Co znamená superprémiové krmivo připravené podle "vlčího konceptu"?

Vlčí koncept je založen na původní stravě vlka. Hodně masa, zeleniny, bobulí a bylinek. Jídelníček sestavený po vzoru vlka.

Jak správně přejít na krmivo MOON Ranger?

V ideálním případě, pokud dojde ke změně krmiva, mělo by být krmivo postupně převáděno přibližně v průběhu týdne. Denní dávka se postupně upravuje. V prvních dvou dnech je čtvrtina přídělu nahrazena novým krmivem. Třetí a čtvrtý den namíchejte porci podílem nového krmiva na polovinu (budete dávat půl starého krmiva a půl nového). Pátý a šestý den zbývá už jen jedna čtvrtina starého krmiva, nové zaplní další tři čtvrtiny přídělu. V sedmém dnu je přechod hotový: odteďka budete dávat jen nové krmivo! Pokud však chcete přejít z mokrého kmiva na suché, může přechod trvat déle – až 2 týdny. Podobně tomu může být u štěňat, velmi citlivých a starších psů.

OTÁZKY TÝKAJÍCÍ SE SLOŽENÍ

Odkud se vzala tato inspirace použít tak neobvyklé ingredience?

Intenzivně spolupracujeme s odborníky na výživu a veterináři. Na jedné straně jsme se nezaměřili pouze jen na maso ale i na ingrediance, které vlk nachází ve volné přírodě, jako jsou bobule, kořínky nebo bylinky. Nechali jsme se inspirovat speciálními trendovými přísadami, jako jsou sladké brambory, dýně nebo pastinaky, které jsou zvláště dobře tolerovány a dávají krmivu zcela novou chuť.

Proč jsou v produktech MOON Ranger obsaženy kořínky, výhonky, bobule, ovoce a vybrané bylinky?

Cílem MOON Ranger je orientovat se na vlčí stravu. Vlci se nejenže živí masem, ale i ovocem, bobulemi, kořínky a bylinky.

Jaký je obsah masa v produktech MOON Ranger?

V případě granulovaného krmiva je obsah masa 70 %, v případě mokrého krmiva 68 % a v případě svačinek 99,5 %, což je těsně pod hranicí 100 %.

OTÁZKY TÝKAJÍCÍ SE PRODUKTŮ

Pro které psy je MOON Ranger vhodný?

MOON Ranger je vhodný pro psy všech velikostí a plemen. Díky našemu pestrému sortimentu mokrého krmiva nabízíme rozmanitý výběr i pro juniory, proto si i rostoucí psi mohou pošmáknout na MOON Ranger.

Je MOON Ranger vhodný pro psy alergiky?

MOON Ranger obsahuje pouze jeden zdroj živočišných bílkovin, což činí tyto produkty zvláště vhodnými pro psy citlivé na potraviny.

Jaké produkty nachází se v sortimentu MOON Ranger?

Sortiment MOON Ranger tvoří dva typy krmiv – mokré a granulované. Z mokrého krmiva je možno vybrat si z jedenácti produktů a u granulovaného ze dvou produktů. Všechny produkty jsou k dispozici ve dvou velikostech. Kromě toho je sortiment doplněn pěti pamlskami.

Je MOON Ranger kompletní krmivo?

Granulované a mokré krmivo obsahuje všechny důležité živiny, které pes potřebuje, takže je zcela plnohodnou stravou. Jako doplněk k hlavnímu krmivu by mělo být podáváno pouze občerstvení.

Co je třeba vzít v úvahu při skladování krmiva?

Skladujte v chladu a suchu. Neskladujte v blízkosti čisticích prostředků, léků a jiných věcí, které špatně voní. Po otevření skladujte otevřené konzervy na chladném místě.

Jak dlouhou trvanlivost mají produkty MOON Ranger?

Granulované krmivo a pamlsky mají minimální dobu trvanlivosti 18 měsíců po výrobě. U mokrého krmiva je doba trvanlivosti 3 roky.

Kde si dají koupit produkty MOON Ranger?

Pouze on-line na stránkách e-shopu ZooRoyal: https://www.zooroyal.cz/


OBJEVTE PRODUKTY MOON RANGER

Filtrovat
MOON Ranger
<
MOON Ranger
Drůbeží
Hovězí
Kachna
Krocan / krůta
Kuřecí
Kůň
Losos
Ryba
Telecí
Vnitřnosti
Zvěřina
Dospělý
Junior
Senior
Vše
100% vyrobeno v Německu
Bez barviv
Bez konzervačních prostředků
Bez laktózy
Bez lepku
Bez přidaného cukru
Bez přídavku aromat
Bez umělých aromat
Bez umělých zvýrazňovačů chuti
Biotin
Bohaté na bílkoviny
Monoprotein
Přírodní
S vitaminem D3
S vitaminem E
Vitalita a vitaminy
Vysoký podíl masa
Vyvinuto ve spolupráci se zvěrolékaři
bez přídavku obilovin
Citlivé zažívání
Imunitní a obranný systém
Vysoká akceptace
citlivosti

MOON Ranger