ZooRoyal "Šedá kolekce"

Vytvořte opravdový domov pro vaše chlupáče. Exkluzivní "Šedá kolekce" od ZooRoyal pro kočky zaujme svým osobitým a moderním designem, barevně sladěnými produkty a vysokou kvalitou zpracování.

"Šedá kolekce" od ZooRoyal byla navržena s láskou ke zvířatům. Najdete zde stylové a útulné pelíšky pro psy, moderní designový nábytek pro kočky, kvalitní misky na vodu a krmivo či roztomilé hračky. Všechny kousky z naší kolekce jsou navrženy tak, aby vyhovovaly nejrůznějším potřebám vašeho domácího mazlíčka. Výrobky podléhají přísné kontrole, samozřejmostí je nulový obsah škodlivých látek. Celá kolekce v sobě spojuje moderní design a funkčnost. Jedná se o limitovanou edici, která je k dostání výhradně v ZooRoyal. Od milovníků zvířat pro milovníky zvířat. 

  • Ověřená kvalita

  • Bez škodlivých látek

  • Moderní design

  • Etická výroba

"Šedá kolekce" pro kočky

ZooRoyal škrabací válec Ella

Stylový škrabací válec Ella skvěle doplní interiér každého bytu. Vyznačuje se kvalitním zpracováním a praktickou konstrukcí, která poskytuje dvě útulné kukaně a prostor k ležení.

ZooRoyal škrabací strom Ebba

Škrabací strom Ebba představuje moderní a kvalitní doplněk do každého interiéru. Nabízí nejen dvojici škrabacích kmenů s odpočívadly, ale také hračku na šňůrce a útulnou kukaň.

ZooRoyal Mara útulná kukaň

Vysoce kvalitní kukaň ZooRoyal Mara 2-v-1 zaujme nejen příjemným polstrováním, ale také odolným designovým potahem snadným na údržbu, držadlem a možností přeměny na lůžko. Útulná kukaň včetně vyjímatelného oboustranného polštáře je vhodná pro malé psy i kočky.