Ochranné deky a potahy pro psy do auta

Filtrovat
<
Kerbl
Trixie
ZooRoyal
modrá
černá
šedá
Nylon
Plyš
Polyester
Protiskluzové
Reflexní
Robustní a odolné
Skládací
testováno na škodlivé látky

Ochranné deky a potahy pro psy do auta - bezpečná ochrana před znečištěním

Váš chlupáč se během výletu do lesa opět vyválel v každé blátivé díře - a při zpáteční cestě pak špínu po kouskách roznáší po zadním sedadle nebo zavazadlovém prostoru. S robustním potahem do auta pro psy jsou zavazadlový prostor, sedadla, prostor pro nohy, opěradlo a dveře chráněny před vlhkostí, špínou a psími drápy.

Takto funguje moderní alternativa deky

Většina majitelů psů se stále ještě spoléhá na jednoduché látkové deky, které snadno kloužou a nasají se tekutinou. Moderní ochranný potah do auta pro psy je promyšlenou variantou běžné deky pro psy:

  • Poutky ji lze snadno upevnit k opěradlům sedadla.
  • Je vodovzdorná, odolná proti zašpinění a snadno se čistí.
  • Je vyrobená z robustního plastu, který odolává škrábancům.
  • Nabízí dostatek místa pro psa a hračky pro psy, jako je oblíbený míček pro psy.

Další výhoda: Ochranný potah do auta pro psa disponuje – v závislosti na modelu – bočními díly pro boky dveří, které lze otevírat na zip. Díky ochrannému potahu do auta zůstanou nejen dveře čistší, ale i nástup bude jednodušší, protože dveřní část lze otevřít odděleně.

Bezpečný ochranný potah do auta pro psa – Otázka materiálu

Ochranný potah do auta pro psa, nebo také ochranná deka pro psa do auta, se vyrábí zpravidla z plastových vláken. Teto povrch je odolný proti škrábancům a zároveň nepropustný pro vodu a nečistoty. Většinou se pro výrobu používají nylonová nebo polyesterová vlákna, která mají dlouhou životnost a odolávají zvědavým drápkům.

Pokud je ochranný potah pro psa do auta příliš neútulný, můžete přes něj přehodit měkkou deku pro psy nebo polštář pro psy – ty se sice později také zašpiní, ale plast chrání přinejmenším polstrování zadního sedadla, resp. zavazadlový prostor. Pro zavazadlový prostor je určený speciální potah do kufru pro psa, který funguje jako ochranná deka do auta pro psy proti chlupům a nečistotám.

Užitečné doplňky pro ochranný potah do auta na psa

Podle modelu a cenové třídy může mít ochranný potah do auta pro psy nejrůznější doplňky, které mu propůjčí dodatečné funkce nebo praktické vlastnosti. K dostání jsou mimo jiné deky do auta pro psy s těmito doplňky:

  • Zipový rozdělovač: Ty umožňují položit deku pouze přes jednu část zadního sedadla, aby jedno ze sedadel mohla využívat osoba.
  • Prvky pro polstrování: Díky polstrování nebo látkové výstelce bude cesta velmi pohodlná také bez samostatné deky.
  • Protiskluzová vrstva: Tento doplněk zajistí, aby deka neklouzala. Je užitečný také pro úchyty na sedadlech, aby držely deku pro psy v poloze.
  • Výztuže tyčí: U ochranného potahu do auta, který se pokládá pouze na jednu část zadního sedadla, mohou postranní kovové příčky zabraňovat tomu, aby psi stiskli postranní zábranu a opustili prostor deky.

Především v případě delších cest autem nebo jízd ve vysoké rychlosti byste měli dávat pozor na to, aby ochranná deka do auta pro psa nabízela možnost zajistit vašeho mazlíčka bezpečnostním pásem.

Deky většinou nemají vlastní pásy, ale otvory v zadní části, kterými lze pás propojit se zámkem pásu ve voze – k tomuto účelu byste měli používat speciální bezpečnostní pás pro psy a postroj pro psy do auta a nikoli pouze vodítko na obojku. Tyto otvory jsou opatřeny suchými zipy, díky kterým je ochranný potah do auta vodotěsný.

Aby bylo cestování se psem nejen pro vás, ale také pro pejska pohodlnější, je vhodnou volbou měkká psí deka do auta, kterou umístíte na potah sedadel pro psa.

Ochranný potah do auta pro psa – ochrana zadního sedadla a zavazadlového prostoru pro milovníky psů

Vodotěsný, masivní a bezpečně upevněný – všechny tyto výhody nabízí speciální ochranný potah do auta pro psy. Hodí se ideálně pro přepravu psů ve vlastním voze před a po výletu do lesa, k jezeru nebo zasněženou krajinou. Kromě krmiva pro psy, pamlsků pro psy, sáčků na psí exkrementy a dalších užitečných doplňků pro psa do auta je to nejdůležitější pomůcka na cesty. V nabídce máme jak potah na zadní sedadla pro psa, tak potah do kufru pro psa. Cestovní deka pro psa do auta pejskovi cestu zpříjemní a můžete jí pak jednoduše vyprat.