V každém psovi dřímá vlk Superprémiové krmivo pro psy

Koupit

Moon Ranger – Superprémiové krmivo pro psy podle "vlčího konceptu"

Prapředek vašeho psa je vlk. Loví v divočině a hledá si plnohodnotnou stravu. Zcela podle tohoto předobrazu jsme vyvinuli superprémiové krmivo pro psy Moon Ranger, které uspokojí potřeby vašeho psa: spousta dobrého masa a živočišných bílkovin, doplněné o chutné ovoce, kořínky, lesní plody a vybrané bylinky. S krmivem Moon Ranger dostane váš pes špičkové a vyvážené krmivo, vycházející z jeho přirozených potřeb - přesně v duchu odkazu jeho předků.

Novinka

Víc než jen obyčejné granule

Divočina servírovaná do psí misky: granulemi Moon Ranger v chuťových variantách s kachním a hovězím masem jsme vytvořili plnohodnotné krmivo, které je zárukou každodenní zdravé stravy pro vašeho psa. Superprémiové krmivo Moon Ranger obsahuje spoustu čerstvého masa, brambory jako zdroj sacharidů a kvalitní přírodní bylinky a cílí tak na původní "pra-instinkty" vašeho ctyřnohého kamaráda.

 • 70%

  živočišných bílkovin

 • 30%

  ovoce, zelenina, bylinky

 • 0%

  obilí

Produktabbildung Moonranger Landente 1,5kg Ein Single-Protein

Moon Ranger
kachní maso
s bramborem

Superprémiové granule se spoustou čerstvého kachního masa, zjemněné rakytníkem a přírodními bylinkami. Jednoproteinová receptura garantuje dobrou stravitelnost. Neobsahuje obiloviny!

K produktu
Produktabbildung Moonranger Rind 1,5kg

Moon Ranger
hovězí maso
s bramborem

Superprémiové granule se spoustou čerstvého hovězího masa, obohacené o rybí olej. Podíl živočišných bílkovin 70%. Neobsahuje obiloviny!

K produktu

Víc než jen obyčejná konzerva

Chuť si vždy najde cestu ke svému původu. Mokré krmivo Moon Ranger garantuje vašemu psovi zdravou a plnohodnotnou stravu s vysokým obsahem masa, vybranými bylinkami a kvalitními oleji. Superprémiové krmivo v nejčistější podobě, o němž vlci pouze sní, zatímco váš pes je dostane pohodlně přímo do misky.

 • 68%

  živočišných bílkovin

 • 32%

  ovoce, zelenina, bylinky

 • 0%

  obilí

Moon Ranger Produkte

Moon Ranger Adult Ente mit Süsskartoffeln & Preiselbeeren

Moon Ranger pro dospělé psy s kachním masem, sladkým bramborem a brusinkami

Krmivo obsahuje 68% kachního masa a vnitřností s hodnotnými bílkovinami. Superfoods podporují obranyschopnost organismu, kmínový olej pak dodává důležité nenasycené mastné kyseliny.

Moon Ranger Adult Angus Rind mit Süsskartoffeln & Johannisbeeren Ein Single-Protein

Moon Ranger pro dospělé psy s hovězím masem Angus, sladkým bramborem a rybízem

Krmivo obsahuje 68% hovězího masa Angus a vnitřností s hodnotnými bílkovinami. Superfoods podporují vyváženou hladinu vitamínů v organismu, konopný olej pak dodává důležité mastné kyseliny.

Moon Ranger Adult Rind mit Süsskartoffeln & Heidelbeeren Ein Single-Protein

Moon Ranger pro dospělé psy s hovězím masem, sladkým bramborem a borůvkami

Krmivo obsahuje 68% hovězího masa a vnitřností s hodnotnými bílkovinami. Superfoods podporují obranyschopnost organismu. Jednoproteinová receptura garantuje dobrou stravitelnost.

Moon Ranger Adult Wild mit Kürbis & Cranberries

Moon Ranger pro dospělé psy se zvěrinovým masem, dýní a brusinkami

Krmivo obsahuje 68% zvěřinového masa a vnitřností s hodnotnými bílkovinami. Superfoods podporují vyváženou hladinu vitamínů v organismu, dýňový olej pak dodává důležité nenasycené mastné kyseliny.

Moon Ranger Adult Lamm mit Pastinake & Brombeeren Ein Single-Protein

Moon Ranger pro dospělé psy s jehněčím masem, pastinákem a ostružinami

Krmivo obsahuje 68% jehněčího masa a vnitřností s hodnotnými bílkovinami. Superfoods obsahují důležitou vlákninu, kmínový olej pak dodává důležité nenasycené mastné kyseliny.

Moon Ranger Junior Huhn & Kalb mit Süßkartoffeln & Johannisbeeren

Moon Ranger pro mladé psy s kuřecím a telecím masem, sladkým bramborem a rybízem

Krmivo obsahuje 68% masa a vnitřností s hodnotnými bílkovinami. Obsažený lněný olej je obzvláště bohatý na Omega-3 mastné kyseliny, vaječné skořápky pak dodávají důležitý vápník.