ZooRoyal Xmas-Schatzkiste

ZooRoyal Škatule

Mystery box plný překvapení za extrémně výhodnou cenu!

Dlouho očekávaná nová edice naší Schatzkiste je tu a s ním i zbrusu nový název Škatule!
"Škatulata, hejbejte se!" - přesně tak vypadají naše životy s milovanými čtyřnohými mazlíčky. Nic nezůstane na svém místě. S mazlíčky jste neustále v pohybu a každý den zažíváte nová dobrodružství. Překvapte sebe i své mazlíčky a objevte ukryté dobroty a hračky. ZooRoyal Škatule udělá pořádnou radost všem kočkám a psům.

Poděkujte svým mazlíčkům

Škatule je perfektním dárkem k svátku a narozeninám i skvělou odměnou za všechny krásné chvilky s vašimi mazlíčky.

Objevte něco nového

Škatule obsahuje zajímavý mix s láskou a pečlivostí vybraných krmiv, pamlsků a originálních hraček.

Výhodná cena

Reálná hodnota ukrytých produktů je vždy mnohem vyšší, než je aktuální prodejní cena Škatule. Udělejte pořádnou radost za málo peněz.

Limitovaná edice

Vyplatí se neztrácet čas! Naše Škatule jsou vytvořeny vždy v limitované edici a jsou tedy dostupné pouze do vyprodání zásob.

Škatule aktuálně v prodeji

ZooRoyal Škatule Wild Taste pro psy

Pořádný úlovek ve Škatuli! Připravte svému čtyřnohému kamarádovi dobrodružné překvapení s novou Škatulí Wild Taste. Uvnitř se ukrývají tematicky související prémiové výrobky s vysokým obsahem masa, zcela bez obilných přísad a přidaného cukru. A aby se váš neposeda aspoň na chvíli zabavil, naleznete také spoustu zábavných hraček k objevování!

Koupit

Wild Taste Schatzkiste für Katzen

ZooRoyal Škatule Wild Taste pro kočky

Vydejte se za dobrodružstvím do divočiny: překvapte svého domácího lvíčka limitovanou Škatulí Wild Taste. Objevte jak vysoce kvalitní výrobky s vysokým obsahem masa, bez obilných přísad a přidaného cukru, tak i zábavné hračky.


Koupit

Osterbrunch-Schatzkiste für Hunde

ZooRoyal Schatzkiste DĚKUJI pro psy

Vy a váš čtyřnohý mazlíček jste dobře sehranný tým – stále jste tu jeden pro druhého. Nová Schatzkiste je skvělou příležitostí, jak říct s chutí „děkuji“! Tento box naplněný těmi nejlepšími hračkami a lahodnými pamlsky bez přídavku obilovin potěší každého psího miláčka.

Koupit

Osterbrunch-Schatzkiste für Katzen

ZooRoyal Schatzkiste DĚKUJI pro kočky

Poděkování za příjemně strávený čas. Udělejte radost svému domácímu mazlíčkovi s roztomilými hračkami a chutnými pochoutkami bez obsahu obilovin. Objevte náš nový dárkový box „Schatzkiste“, který je do nejmenšího detailu promyšlen, aby potěšil srdce vašeho tygříka.

Koupit

Osterbrunch-Schatzkiste für Hunde

ZooRoyal Schatzkiste pro psy

Dopřejte svému čtyřnohému kamarádovi „Schatzkiste“ - náš dárkový box plný překvapení. Schatzkiste jsme až po okraj naplnili těmi nejlepšími hračkami, kvalitním krmivem či lahodnými pamlsky bez obsahu pšenice, na kterých si váš chlupáč zaručeně pochutná.

Koupit

Osterbrunch-Schatzkiste für Katzen

ZooRoyal Schatzkiste pro kočky

Objevte náš nový exkluzivní dárkový box „Schatzkiste“ a přichystejte své kočce to pravé překvapení. Schatzkiste vás přesvědčí nejen kvalitním krmivem a pamlsky (bez cukru a přidaných obilovin), ale také originálními a roztomilými hračkami, které vašeho tygříka okamžite nadchnou.

Koupit

Tyto chlupáče už potěšila naše Škatule