Exo Terra skleněné terárium 45 × 45 × 45 cm

Číslo produktu: 1000014114

Vysoce kvalitní skleněné terárium s°vodotěsným dnem a dekorací na zadní stěnu. Ideální příbytek pro plazy a obojživelníky.

2 699,00 Kč

včetně dopravy

Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
Klasifikace nebezpečnosti
N
Značka
Exo Terra
Výška ve smontovaném stavu
45 cm
Délka ve smontovaném stavu
45 cm
Šířka ve smontovaném stavu
45 cm
Aktionsnummer
5327

(formát malý/široký)

Ať už jste začátečník, zkušený terarista nebo odborník na plazy či obojživelníky: Pokud hledáte terárium, které splňuje vysoké technické nároky a má lahodit i oku, je přírodní terárium tou správnou volbou.

Má totéž špičkové vybavení jako přírodní terárium velké, je pouze menších rozměrů. Díky čtvercovému tvaru je velice mnohostranné, co se týče jeho vnitřního vybavení: Můžete s ním založit terárium napodobující deštný prales, stejně jako pouštní krajinu.

Přírodní terárium ve formátu malé/široké je vhodné jako příbytek pro plazy a obojživelníky. Přední dveře, které lze otevírat zvlášť a jsou speciálně uzavřené, umožňují jeho snadné čištění. V případě potřeby lze sejmout i celé víko. To tvoří jemná kovová tkanina, která ideálně propouští vzduch a světlo.

Umístění techniky, např. topných kamenů, vodopádů a čidel je ulehčeno díky pěti otvorům na kabely a hadice na zadní straně terária. Dno bylo při konstrukci mírně nadzvednuto, což dovoluje umístění topného tělesa pro vyhřívání.

Díky zvýšenému přednímu oknu může být vrstva substrátu mimořádně vysoká, což umožňuje umístění bazénků a jeskyní pro plazy a dovoluje plazům hrabat. Součástí balení je věrná napodobenina skály pro pozadí, která do terária příjemně barevně zapadá a obyvatelům terária poskytuje mnoho prostoru k lezení. Pozadí navíc nepřináší pouze užitek, ale propůjčuje teráriu i pěkný vzhled.
 

Vlastnosti a vybavení skleněného terária Exo Terra 45 × 45 × 45 cm:

  • vodotěsné dno, díky tomu vhodné i pro obojživelníky
  • dvoje přední dvířka, která je možné otevírat nezávisle na sobě, umožňují jednoduché čištění a údržbu
  • speciální uzávěr zabraňuje zvířatům uniknout
  • víko z kovové tkaniny zaručuje dobrou ventilaci a prostupnost světla; je možné ho kompletně odejmout
  • 5 uzavíratelných kabelových kanálů ulehčuje umístění technického vybavení
  • zvýšené dno umožňuje namontovat topení pro výhřev dna
  • mimořádně vysoko umístěná přední okna jsou ideální pro vysoké vrstvy substrátu, bazénky, jeskyně pro plazy
  • včetně pozadí, které poskytuje zvířatům prostor pro lezení
  • Rozměry: 45 × 45 × 45 cmVideo k produktu

 

Včetně pozadí!
Skalnaté pozadí Exo Terra je věrnou napodobeninou přírodních materiálů a snadno se přiřízne. Vytváří vícerozměrnou lokalitu ideální pro šplhající plazy a snadno se použije jako okrasa přírodního terária. Jeho barva a struktura je stejná jako u všech dekorativních předmětů Exo Terra, za účelem vytvoření perfektně sladěného prostředí suchých i vlhkých terárií.