JBL ProPond Vario krmná směs pro sladkovodní ryby

Varianta

0,72 kg
631,94 Kč / 1 kg
455,00 Kč

455,00 Kč

631,94 Kč / kg

Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
  • Doprava zdarma u objednávek nad 999,00 Kč

  • Snadná a bezpečná platba

  • Bezplatné vrácení zboží

Popis

Základní krmivo pro všechny sladkovodní ryby o°velikosti 10–35 cm. JBL ProPond Vario z°tyčinek a vloček s°dobrým poměrem výživných látek: 23 % proteinů, 7 % tuku, 4 % vlákniny a 11 % hrubého popela.
Jedná se o°jedno krmivo pro všechny a pestrost zajišťuje nejen různá velikost, ale také forma, jedná se o°vločkové krmivo s°tyčinkami.
Vedle rozmanitého vzhledu má ProPond Vario také různou příchuť, toto krmivo s°pšenicí, blešivci, lososem, garnáty a mořskými řasami je tak k°dispozici pro každou rybu.

Podrobnosti produktu:

  • Směs z°vloček a tyčinek
  • Všeobecné krmivo pro všechny sladkovodní ryby
  • Plovoucí krmivo
  • Balení neprůsvitné a uzavíratelné
  • Krmení při 10–30 °C
  • Velikost krmiva M pro ryby 10–35 cm

JBL NEO INDEX:
NEO index doslova znamená: přírodní, energeticky optimalizovaná výživa. Tím se rozumí poměr proteinů a tuků v°krmivu. Pokud bychom zohlednili pouze roční období, potřebují ryby v°zimě poloviční množství proteinů (2 : 1) než v°létě (4 : 1). Protože ale rozhodující roli nehraje jen roční období, tedy teplota vody, ale také velikost a stáří, stejně jako funkce krmiva (např. na podporu růstu = ProPond Growth), byl vyvinut NEO index, který všechny tyto relevantní faktory zohledňuje.

Vedle velikosti, stáří, ročního období a teploty vody hraje samozřejmě velkou roli také samotný druh ryb. Hledají krmivo na dně nebo žerou přímo z vodní hladiny? Každé krmivo ProPond je tak díky svému složení a případnému klesání krmiva přizpůsobeno různým druhům ryb a jejich stravovacím návykům.

Ryby jsou studenokrevné! V°důsledku toho je jejich látková výměna vždy závislá na teplotě okolí (teplotě vody). Zatímco v°zimě musí být krmení při nízkých teplotách (pod 5 °C) pozastaveno, se vzrůstající teplotou ryby vyžadují stále více krmiva. I když látková výměna ryb závisí na teplotě okolí, lze vždy rozlišovat mezi bazálním metabolismem, který je nezbytný k zachování životních funkcí, a výkonovým metabolismem. Oba tyto druhy energie jsou závislé na teplotě okolí, stáří, pohlaví a aktivitě ryb.

Číslo produktu
1000057325

Složení:

kukuřičná mouka, pšeničná mouka, blešivec, lososová moučka, pšeničný lepek, rýžová mouka, drožďový extrakt, sójová mouka, krevetová moučka, moučka z mořských řas

Doplňkové látky:

vitamín A 12500 IU, vitamín D3 2000 IU, vitamín E 300 mg, vitamín C 200 mg, antioxidanty, barviva

Analytické složky:

hrubá bílkovina 23 %, hrubý tuk 7 %, hrubá vláknina 4 %, hrubý popel 11 %, obsah vlhkosti 8 %

Doporučený způsob krmení:
Podávejte 1–2× denně jen tolik krmiva, kolik ryby sežerou během několika minut.

Skladujte při pokojové teplotě