Sleva až 250 Kč na vše Jarní Škatule Doplňky na ven Jarní kolekce Tipy na produkty

Top značky - chovatelské potřeby pro kočky

Animonda Carny Mix 2 Adult
Animonda Carny Mix 2 Adult 24x400g
Jsou k dispozici varianty
1 159,00 Kč
(120,73 Kč / 1 kg)
Animonda Carny Mix 2 Adult
Biokat's Micro Classic
Biokat's Micro Classic 14 l
Jsou k dispozici varianty
229,00 Kč
(16,36 Kč / 1 l)
Biokat's Micro Classic
Dokas kuřecí sendvič s rybou
Dokas kuřecí sendvič s rybou 70 g
Jsou k dispozici varianty
49,00 Kč
(700,00 Kč / 1 kg)
Dokas kuřecí sendvič s rybou
Designed by Lotte škrabací míč Balty
Designed by Lotte škrabací míč Balty 27 cm
Jsou k dispozici varianty
899,00 Kč
Designed by Lotte škrabací míč Balty
Leonardo Adult Duck
Leonardo Adult Duck 15 kg
Jsou k dispozici varianty
1 899,00 Kč
(126,60 Kč / 1 kg)
Leonardo Adult Duck
Felix Countryside Sensations s hovězím masem, kuřecím masem a zeleninou
Felix Countryside Sensations s hovězím masem, kuřecím masem a ...
Jsou k dispozici varianty
399,00 Kč
(99,75 Kč / 1 kg)
Felix Countryside Sensations s hovězím masem, kuřecím masem a zeleninou

Obchod pro kočky – doplňky a potřeby pro kočky

Majitelé koček vědí, jak nároční umí být tihle jejich tichošlápkové. Proto u nás v obchodě pro kočky ZooRoyal najdete výhradně produkty, které dodrží to, co slibují, a které dokáží přesvědčit nejen prvotřídní kvalitou, ale i příznivou cenou. Těšit se u nás můžete na nepředstavitelně velký výběr různých produktů určených pro kočky. Nemusíte čekat až do zítřka, abyste si koupili krmivo pro kočky, nové škrabadlo, hračky nebo jiné výrobky z oblasti potřeb pro kočky. Můžete tak učinit hned teď a z pohodlí své pohovky. Naším cílem je všeobecná spokojenost našich zákazníků i jejich koček. Proto také naši nabídku potřeb pro kočky pravidelně rozšiřujeme a kromě běžných produktů je u nás k dostání též přehršel speciálních vychytávek. K výhodám u nás patří příznivé ceny, krátké dodací lhůty a nepřeberné množství doplňků pro kočky. U nás v našem obchodě pro kočky se nešetří na kvalitě, ale výhradně jen na ceně.

Krmivo a vhodné doplňky pro kočky – zdravá strava a pochoutka v jednom

Zejména v oblasti stravy a krmiv jsou kočky obzvlášť vybíravé. Pro majitele koček je tudíž často obtížné najít pro jejich kočky to pravé. V našem obchodě pro kočky nabízíme mokrá krmiva pro kočky a granule od více než 60 značek. Na výběr je mokré a suché krmivo rozmanitých příchutí a různého složení. V rozmazlování vaší kočky díky naší široké nabídce kvalitních krmiv pro kočky tak už nestojí nic v cestě. Každý výrobek se těší vysoké kvalitě, ať už jde o extra velký podíl masa, o výrobek s rybí příchutí, kuřecím nebo jehněčím masem. SV této kategorii najdete také lahodné pamlsky pro kočky, speciální mléko pro kočky a doplňky včetně speciálního dietního krmiva, které je k dostání též v mokré i suché variantě. Ti, kteří si chtějí udělat velkou zásobu krmiva pro kočky, si u nás mohou objednat též výhodná balení. Aby si váš mazlíček mohl krmivo také správně vychutnat, najdete v našem obchodě pro kočky kromě krmiva rovněž vhodné misky v různých tvarech, barvách a velikostech. Kromě vhodných kočičích misek máme u nás také fontány, praktické dávkovače krmiva a snadno omyvatelné podložky pod misky. Kočky velice rády pijí z fontány, protože ta jim nabízí tekoucí a čerstvou vodu.

Ta pravá toaleta pro kočky – hygienická a pohodlná

Jakmile začne v domácnosti bydlet kočka, nesmí přirozeně chybět toaleta pro kočky. To samozřejmě platí i pro kočky s volným výběhem ven. V kategorii Toaleta pro kočky nabízíme kromě vhodných toalet odpovídající vašim požadavkům i vkusu také spoustu dalších souvisejících produktů. Kvalitní kočkolit, toaleta se střechou anebo otevřený záchod – tady se bude vaše kočička cítit dobře. Pro optimální a bezproblémové čištění toalet máme v našem obchodě rovněž různé lopatky. Protože kočky při používání toalety rády vyhrabávají kočkolit ven, je ideální postavit toaletu na rohožku, která vyhozený kočkolit zachytí a podlaha tak zůstane krásně čistá. Kromě kočkolitů od různých výrobců a odlišné zrnitosti nabízíme také deodoranty a pohlcovače pachů, které pohltí a potlačí nepříjemný zápach vznikající v kočičím záchodě. Díky tomu zůstane i místnost, v níž toaleta stojí, vždy krásně svěží.

Pečující a hygienické prostředky pro kočky

Kromě ideální výživy a různých potřeb a doplňků pro kočky by neměly vaší kočičce chybět ani vhodné produkty pro její péči a hygienu. V kategorii „Pečující a hygienické prostředky“ najdete veškeré důležité zboží potřebné pro péči o zuby, uši, srst a oči, ale i vhodný produkt pro péči o tlapky a drápky. Samozřejmě máme v naší nabídce též přípravky k odhmyzení a odčervení, jako jsou například kleště na vytahování klíšťat anebo vhodný přípravek proti blechám. Protože hodně koček při změně ročních období mění srst a při línání zanechává chlupy po celém bytě nebo domě, nabízíme vám rovněž praktické pomůcky pro odstranění chlupů v podobě různých kartáčů, rukavic a ručních vysavačů. V této kategorii sekce potřeb pro kočky najdete speciální deodorant pro kočky, prostory a oblečení, ale i spolehlivé dezinfekční prostředky, které by neměly chybět v žádné domácnosti, kde žije kočka.

Hračky pro kočky od ZooRoyal – a nudě dáme vale

Kočkám nestačí pouze optimální strava, pohodlná toaleta a hromada věcí k mazlení. Kočky toho potřebují mnohem víc a chtějí se stále něčím bavit. Protože vkus kočky a jejího majitele může být výrazně odlišný, dali jsme si za úkol sestavit štědrou nabídku, která bude s to, splnit každé přání. Je snad libo míček s krmivem pro podporu činnosti mozku hravou formou, anebo vzrušující tunel pro kočky, osvědčené udice na hraní, myšky k vytahování, hračku pro kočky se šantou kočičí či kozlíkem lékařským sloužící k následnému zklidnění kočičky. Zkrátka a dobře, neexistuje skoro nic, co bychom u nás neměli. Samozřejmě že nenabízíme pouze typické hračky pro kočky, ale pravidelně doplňujeme tento náš sortiment o nové inovativní kousky, které jsou k mání na trhu. Všechny výrobky z této kategorie jsou odolné hračky speciálně vyrobené pro potřeby koček.

Škrabací stromy a nábytek a produkty pro použití doma i venku

Aby váš nábytek nepřišel zbytečně k úhoně, měli byste své kočičce umožnit, aby si měla kde nabrousit své drápky. Velice oblíbený je starý osvědčený škrabací strom, který u nás v našem obchodě pro kočky najdete v nesčetných provedeních. Ať už sáhnete po jednoduchém škrabacím stromě anebo po modelu s úkryty či plyšovým domečkem, u nás zaručeně máme pro vás vhodné škrabadlo ve vámi požadovaném provedení a za optimální cenu. Škrabací stromy nebo nábytek by ovšem neměly sloužit pouze jako ochrana vašeho nábytku. Kdo by chtěl své kočičce darovat obzvlášť pohodlný škrabací strom, najde v naší nabídce nádherná provedení s pelíšky pro spaní a heboučkým plyšem, houpacími sítěmi, plyšovým pelíškem a domečky včetně dalších možností vzrušující zábavy. Aby mohla vaše kočička kdykoli a podle libosti chodit ven a zase dovnitř, najdete v našem obchodě pro kočky také spoustu dvířek v různých provedeních a s čipem – přesně pro vaše dveře a v různých velikostech, tvarech i barvách. Dále máme v naší nabídce spolehlivé ochranné sítě pro kočky a pachové zábrany pro kočky, resp. odpuzovače koček. Pro kočky, které nesmí chodit ven, najdete u nás také vhodné obojky a pohodlná vodítka pro kočky, abyste mohli se svým milovaným tichošlápkem vyrazit na čerstvý vzduch.

Správný kočičí pelíšek

Domácí tygříci si zpravidla najdou nějaké to místečko ke spaní sami. Zatímco některé kočky milují, když je to obzvlášť měkké a heboučké, jiné zas dávají přednost tvrdším a drsnějším povrchům. Nepohrdnou však ani malým plyšovým pelíškem nebo moderním domečkem pro kočky. Vzhledem k rozdílným potřebám koček máme v našem sortimentu kromě měkkých pelíšků v mnoha barvách, designech i velikostech také domečky pro kočky, polštářky, deky, ale i odpočívadla, houpací sítě a pohodlné kočičí pohovky. Nejenže tím získáte útulné místečko pro svou kočičku, ale výběrem některého z designových kousků můžete svůj byt obohatit o vskutku zajímavý akcent. Jak vidno, ať už sháníte pro svou kočičku krmivo, toaletu, škrabací strom nebo pelíšek, v našem obchodě pro kočky ZooRoyal jsou k mání zaručeně vhodné produkty i pro vaši kočičku.