Sleva až 250 Kč na vše Až 250 Kč na ZooRoyal značky Doplňky pro psy Přihlášení k newsletteru Tipy na produkty

Top značky - chovatelské potřeby pro psy

Brit Premium by Nature Adult L
Brit Premium by Nature Adult L 15 kg
Jsou k dispozici varianty
849,00 Kč
(56,60 Kč / 1 kg)
Brit Premium by Nature Adult L
Rinti Kennerfleisch s hovězím, 400 g
Rinti Kennerfleisch s hovězím, 400 g 24 × 400 g
Jsou k dispozici varianty
959,00 Kč
(99,90 Kč / 1 kg)
Rinti Kennerfleisch s hovězím, 400 g
ZooRoyal ortopedický pelíšek pro psy Lasse
ZooRoyal ortopedický pelíšek pro psy Lasse 96 × 63 × 25 cm
Jsou k dispozici varianty
1 799,00 Kč
ZooRoyal ortopedický pelíšek pro psy Lasse
Rinti Extra Chicko Maxi s kachním masem
Rinti Extra Chicko Maxi s kachním masem 250 g
Jsou k dispozici varianty
149,00 Kč
(596,00 Kč / 1 kg)
Rinti Extra Chicko Maxi s kachním masem
Pedigree Adult s hovězím a drůbežím
Pedigree Adult s hovězím a drůbežím 2 x 15 kg
Jsou k dispozici varianty
1 699,00 Kč
(56,63 Kč / 1 kg)
Pedigree Adult s hovězím a drůbežím
Wolfsblut Wide Plain Adult
Wolfsblut Wide Plain Adult 12 × 395 g
Jsou k dispozici varianty
1 039,00 Kč
(219,20 Kč / 1 kg)
Wolfsblut Wide Plain Adult
Belcando Adult Dinner
Belcando Adult Dinner 12,5 kg
Jsou k dispozici varianty
1 139,00 Kč
(91,12 Kč / 1 kg)
Belcando Adult Dinner
Trixie Dog Activity Flip Board, ø 23 cm
Trixie Dog Activity Flip Board, ø 23 cm
169,00 Kč
Trixie Dog Activity Flip Board, ø 23 cm

Obchod pro psy – doplňky a potřeby pro psy

Ať už je huňatý, zvláštní rasy, velký či malý, pes je nejlepším přítelem člověka a miluje být svým páníčkem pořádně rozmazlován. Hledáte správné krmivo pro psy, novou hračku, hygienické potřeby, útulný psí pelíšek, produkty pro péči o psa nebo cokoliv z rozličných doplňků pro psy? V tom případě jste v našem obchodě pro psy od ZooRoyal na té správné adrese. U nás najdete pestrý výběr potřeb pro psy všech věkových skupin a ras. Náš obchod pro psy má vždy skladem vhodné zboží, které uspokojí jakýkoli vkus, každou situaci i jakýkoli požadavek. U nás najdete výhradně výrobky té nejvyšší kvality od více než 150 značek.

Krmivo a doplňky ke krmivu pro psy k objednání v obchodě pro psy od ZooRoyal

Je váš pejsek obzvlášť vybíravý? Anebo máte pejska, který snese pouze zcela speciální krmivo? Hledáte nové krmivo pro svého chlupáče, anebo snad potřebujete novou psí misku či jakýkoliv jiný doplněk pro psy? V tom případě jste v našem obchodě zaručeně na tom správném místě. Naše nabídka zahrnuje mokré i suché krmivo pro psy, doplňkové krmivo, ale i speciální výrobky z metody výživy BARF či lahodné psí sušenky a pamlsky. Je jasné, že správné krmivo pro psy hraje důležitou roli z hlediska zdraví, takže není divu, že si mnozí pejskaři neustále kladou otázku, jaké krmivo je pro jejich čtyřnohého kamaráda to nejlepší. Zatímco suché krmivo vydrží psům podstatně déle a je lepší na zuby, mokré krmivo obsahuje zpravidla vyšší podíl masa, což vede k tomu, že řada psů dává tomuhle krmivu přednost. Suché a mokré krmivo se dá podle varianty a druhu také výborně kombinovat. Pokud chcete svému pejskovi tu a tam nabídnout nějaký ten malý pamlsek, bude skvělou volbou některý z rozličných výrobků ze sekce „Pamlsky pro psy“. V našem obchodě pro psy jsou k dostání jak malé psí dobrůtky na procházku nebo pro nácvik různých povelů, tak i větší pamlsky v podobě psích kostí, vepřových uší atd. Pro optimální servírování krmiva najdete v našem sortimentu též vhodné psí misky. K mání jsou tu misky mnoha různých velikostí, tvarů i barev, takže zaručeně i vy u nás najdete pro svého pejska tu pravou.

Hračky pro psy – aby už váš pejsek neměl čas se nudit

Kromě vás potřebuje váš pejsek, abyste ho hodně hladili, abyste se s ním celé hodiny mazlili a trávili s ním každý den na procházce, aby mohl pustit uzdu své hravosti. V našem obchodě pro psy najdete nepřeberné množství hraček pro nejrůznější formy i místa hraní. Plyšová zvířátka, míčky různých velikostí, žvýkací hračky, hračky do vody, k házení a aportování, lana a kroužky nebo speciální hračky pro štěňata. Naše nabídka už by nemohla být širší. Samozřejmostí jsou vysoká stabilita, vynikající odolnost a optimální životnost díky použití prvotřídních materiálů. Z nové hračky tak budete mít dlouhou dobu radost oba, vy i váš pejsek. A nudit už se zaručeně nikdy nebudete.

Obojky, vodítka a oblečky pro psy

Sháníte pro svého psího miláčka nový obojek, obleček anebo konečně nějaké vhodné vodítko? V tom případě se v klidu porozhlédněte po našem obchodě pro psy a pokochejte se prvotřídním výběrem kvalitních oblečků pro psy a profesionálních vodítek. V kategorii Obojky a vodítka pro psy najdete kompletní doplňky pro venčení svého psa. S vodítkem, obojkem a postrojem z našeho obchodu budete mít pro každou situaci optimální výbavu pro svého psa. A díky tomu s ním budete moci vyrazit na prvotřídní procházku. Vodítka mnoha různých barev a provedení pro malého teriéra i pro velkého leonbergera – v našem obchodě pro psy najdete optimální výbavu. Podkategorie v našem obchodě pro psy Obojky, Vodítka, Postroje, Náhubky, Ryté psí známky a Přívěsky na obojky nabízejí kvalitní produkty z oblasti potřeb pro psy. Kromě samonavíjecích vodítek, nastavitelných vodítek nebo popruhů ve všemožných barvách tu najdete i praktické reflexní obojky a vodítka pro psy, které vám i při špatné viditelnosti a v šeru zaručí vysokou bezpečnost. Díky produktům z našeho obchodu pro psy budete vy a společně s vámi i váš čtyřnohý kamarád perfektně ochráněni před projíždějícími auty ať už v časných ranních, či pozdních večerních hodinách. Pokud nechcete svého psa pouštět na volno, ale i přesto mu chcete dopřát mimořádnou porci volného pohybu, bude pro vás ideální volbou stopovací vodítko v různých délkách – k využití na velkých loukách nebo v lese. Tato možnost je optimální jak pro dospělé psy, tak i pro štěňata. Mnozí chovatelé psů používají kromě obojků také různé oblečky pro psy. Jejich úkolem je nejen ochránit psa v případě špatného počasí před chladem a vlhkem, ale také mu dopřát nějakou tu parádu a pocit bezpečí. V našem obchodě pro psy najdete překrásné oblečky v různých provedeních i velikostech, takže si u nás zaručeně i vy vyberete pro svého psího miláčka ten pravý obleček.

ZooRoyal – vše pro péči o psy

Samozřejmě že kromě misky a vhodného krmiva nesmí chybět ani správné hygienické prostředky pro vašeho pejska. Produkty z této kategorie jsou určeny především pro péči o psy a jsou považovány za důležité doplňky pro psy a štěňata. Péče o drápky, srst, zuby, uši, oči a tlapky je u celé řady psů nesmírně důležitá a měla by se provádět pravidelně. Právě pro tyto situace máme v naší sekci potřeb pro psy kvalitní a spolehlivé produkty, na které se můžete vždy spolehnout. Díky snadné manipulaci a efektivní účinnosti dokáže každý produkt dostát tomu, co slibuje. V této sekci ale najdete i přípravky k odhmyzení a odčervení, dezinfekční prostředky, deodoranty, pomůcky pro odstranění chlupů a pytlíky a sáčky na psí exkrementy. Každá psí rasa si tu samozřejmě přijde na své, protože v našem obchodě pro psy lze vybírat z celé škály zboží a různých provedení. A tak tu najdete jak optimální kartáč na krátkou srst, tak i správný model pro dlouhosrsťáky.

Bezpečná přeprava psů

Většina chovatelů se nechce svých psů vzdát ani na dovolené. Aby byli psi na cestách co nejlépe chráněni a optimálně zajištěni, máme pro vás různé produkty ze sekce potřeb pro psy. Přepravka pro psy nabízí zvířeti nejen dobrou bezpečnost, ale zároveň slouží jako úkryt pro psy. Kromě přepravek najdete u nás také popruhy pro připásání na zadním sedadle. Díky tomu můžete svého pejska přepravovat například i v jeho vlastním pelíšku nebo na dece, aniž by tím byla ohrožena jeho nezbytná bezpečnost. Je to ideální volba zejména pro malá auta, která nemají v zavazadlovém prostoru místo pro jednu a už vůbec ne pro několik přepravek.

Pestrý výběr značek v obchodu pro psy ZooRoyal

Máte již svého favorita anebo dlouhý seznam přání s individuálním výběrem pro vašeho pejska? V tom případě se můžete těšit na výrobky ze sekce potřeb pro psy od více než 150 vybraných značek. Čeká na vás zboží od Josera, Wolfsblut, Trixie, Nobby, Karlie Flamingo a celé řady dalších značek.