Wolfsblut Cracker Grey Peak, kozí maso

Číslo produktu: 1000036160

Pamlsek značky Wolfsblut bohatý na bílkoviny. Nasládlé koňské maso dodá vašemu psovi chuť k jídlu. Pamlsek je doporučený pro psy ve všech fázích života.

159,00 Kč

plus poštovné

Velikost balení Základní cena Číslo produktu Cena  
706,67 Kč / 1 kg 1000036160 159,00 Kč
650,37 Kč / 1 kg 1000036161 439,00 Kč Tip na slevu
Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
Velikost zvířete
Všechny velikosti
Životní fáze
Vše
Značka
Wolfsblut
Vlastnosti krmiva
Bohaté na bílkoviny
Druh masa
Koza, Kůň
Forma krmiva
Psí suchary a keksy
Velikost balení
3 × 225 g, 225 g
Produktová řada krmení
Wolfsblut Grey Peak
Zvířecí druh
Hund
Aktionsnummer
6235

Výrobky značky Wolfsblut zásadně neobsahují obiloviny a zaručují kvalitní krmivo pro zdravé a vitální psy. Firma dlouhá léta vyvíjela to nejlepší složení. Výsledkem je druhově vhodné krmivo na přírodní bázi.

Potěšte svého psa pamlskem bohatým na bílkoviny. Wolfsblut Cracker Grey Peak kozí maso je ideální jako odměna při výcviku nebo pro rozmazlování. Pamlsek je doporučený pro psy všech velikostí a ve všech životních fázích. Toto krmivo pro psy bohaté na bílkoviny je zvláště vhodné především pro pokrytí příjmu bílkovin a energetické spotřeby aktivního psa. Obsažené přísady jako kopřiva, ženšen, ostružiny, lněná semínka, borůvky a spirulina jsou považovány za superpotraviny, které mohou mít pozitivní vliv na zdraví. Ostružiny mohou mít blahodárný účinek na žaludek a střeva. Kopřiva může svými složkami podpořit a ovlivnit funkci ledvin. Plody borůvek mohou mít blahodárný účinek na žaludek a střeva. Proto se dokonce používají jako fytoterapeutikum. Lněná semínka přirozeně podporují trávení.

Aby pamlsky pro vaše huňaté čtyřnohé kamarády zůstaly něčím zvláštním, měly by být dávkovány. Pokud má váš pes sklon k nadváze, buďte opatrní především v případě energeticky bohatých kousků. Dbejte následujících pokynů: Co váš pes přijme jako pamlsek, musíte poté odečíst z hlavní krmné dávky. Tak zabráníte tomu, aby váš mazlíček přijímal příliš mnoho energie, a následně přibíral.

Popis produktu:

  • chutný pamlsek
  • jako odměna
  • bohatý na bílkoviny
  • Obohacené o batáty.
  • Obohacené spirulinou
  • Obsahuje lněná semínka
  • Se ženšenem
  • Obohaceno o ostružiny
  • Obsahuje kopřivu
  • S borůvkami
Složení

batáty (min. 36 %), kozí maso (min. 24 %), sušené koňské maso (min. 24 %), koňský tuk, hrachová vláknina, tymián, majoránka, oregano, petržel, šalvěj, Immutop® (koncentrát topinamburu), bramborová bílkovina, hrachová bílkovina, ostružiny, maliny, borůvky, černý rybíz, bezinky, plody arónie, Spirulina, lněná semínka, kopřiva, hloh, ženšen, pampeliška, anýz, pískavice řecké seno

Doplňkové látky

Vitaminy: taurin 1 100 mg

Analytické složky

hrubá bílkovina 24 %, hrubý tuk 16 %, hrubá vláknina 3 %, hrubý popel 7,5 %

Doporučený způsob krmení:
Jako odměna nebo malá svačinka. K dispozici by vždy měla být čerstvá voda.

Built with love by IT-Verticals