Deodoranty a pohlcovače pachu psa

Filtrovat
<
Adaptil
beaphar
bogaclean
Dogit
60 ml
20 ml
Odpařovač
Spot-on
Sprej
Tekutina
Reinigung
hygienický
Pohlcující zápach / Pohlcuje zápach
Výborně pohlcuje zápach
Výchovná pomůcka

Deodoranty, pohlcovače a spreje pro zápachu psa

Každý majitel psa to zná. Po dlouhé procházce na louce, v dešti nebo po hraní v blátě: Srst psa může velmi rychle začít silně zapáchat. Z tohoto důvodu naleznete v této kategorii různé deodoranty k odstranění nepříjemného zápachu.

Náš sortiment zahrnuje jak deodoranty, které překryjí nepříjemné pachy, tak i deodoranty, které silné pachy úplně odstraní. Zde je zaručeně vhodný pomocný přípravek pro vás a vašeho čtyřnohého přítele. Skvělý vedlejší efekt: Naše deodoranty pomáhají i při efektivním odstraňování skvrn!

Při použití deodorantů z našeho sortimentu bude vonět váš pes a především váš byt opět čerstvou vůní a nežádoucí pachy budou minulostí. Ale nejen vy a ostatní členové rodiny se budou těšit z čerstvé vůně. I váš čtyřnohý přítel se bude cítit při příjemné vůni dobře!

V nabídce našeho e-shopu najdete různé přípravky pro péči o psa: odstraňovač zápachu psí moči, pohlcovač zápachu pro psy, přípravky na zklidnění psa při bouřce nebo na cesty. Aby péče byla kompletní, máme v nabídce přípravky pro péči o psí tlapky, antiparazitika pro psy, nebo také praktické sáčky na psí exkrementy a psí pleny.