Almo Nature HFC in Jelly tuňák, kuřecí a šunka

Varianta

24 × 55 g
453,79 Kč / 1 kg
599,00 Kč

599,00 Kč

453,79 Kč /kg

Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
  • Doprava zdarma u objednávek nad 999,00 Kč

  • Snadná a bezpečná platba

  • Bezplatné vrácení zboží

Popis

Almo Nature HFC IN JELLY sestává výhradně z čistých surovin nejvyšší kvality*. Toto doplňkové krmivo je samozřejmě bohaté na bílkoviny a mikroživiny, a to díky obsahu čerstvého masa nebo čerstvých ryb v původně potravinové kvalitě.

Přírodní prostředek proti tvorbě bezoáru:
Kočky obvykle ztrácejí mnoho chlupů a při svém každodenním čištění mohou tyto chlupy polykat. To způsobuje tvorbu bezoáru v žaludku. Naše HFC IN JELLY je přírodní prostředek proti tvorbě bezoáru: obsažené želé přispívá k čištění žaludku a usnadňuje vylučování polknutých chlupů.

Almo Nature – záruka zcela přirozeného krmiva pro kočky!
Kapsičky značky Almo Nature neobsahují žádné přídatné látky (např. minerály nebo vitaminy), protože jejich vysoce kvalitní složky jsou již od přírody na tyto látky bohaté. Konzervují se ve vlastním vývaru, díky čemuž zůstávají zachovány živiny i chuť a kapsičky jsou zcela bez jakýchkoli umělých konzervačních látek, atraktantů a barviv.

*Almo Nature používá v recepturách HFC IN JELLY výhradně maso, ryby a rýži, které původně nebyly určeny ke krmení domácích zvířat, ale k humánní spotřebě."

Podrobnosti produktu:

  • Pouze z čerstvých surovin
  • Vysoký podíl masa
  • Může obsahovat rýži
  • Bez konzervačních látek
  • Velikost balení: 55 g

Číslo produktu
1000059387

Složení:

vývar z tuňáka 53,5 %, filety z tuňáka 19,9 %, kuřecí filet 19,9 %, šunka 4 %, rýže 1%. technické přídatné látky: Kasiová guma 5600 mg/kg

Doplňkové látky:

Podle výrobce nejsou obsaženy žádné

Analytické složky:

hrubá bílkovina 8,5 %, hrubá vláknina 1 %, hrubé oleje a hrubé tuky 0,5 %, hrubý popel 2 %, vlhkost 88 %. 340 kcal/kg

Kočka patří k obligátním masožravcům: Její zuby šelmy a trávicí ústrojí jsou vhodné pro přijímání a optimální využití bílkovin. V přírodě se kočka živí různými malými zvířaty (myši, ptáci, ryby), která pro ni představují především zdroj bílkovin a tuků. (Kromě toho přijímají také hrubou vlákninu a další živiny, které jsou obsaženy v trávicím traktu kořisti.) Almo Nature doporučuje pro optimálně vyváženou stravu kočky všechny druhy masa a ryb, ale také střídavé krmení konzervami či kapsičkami a granulemi. (60 % konzerv a kapsiček a 40 % granulí, jednodruhová, doplňková a základní krmiva). V každodenní stravě koček hraje významnou roli podíl vlhkosti, aby byl zajištěn její optimální přísun a snížilo se tak riziko onemocnění močových cest.