Almo Nature HFC in Jelly želé s tuňákem

Varianta

24 × 55 g
453,79 Kč / 1 kg
599,00 Kč

599,00 Kč

453,79 Kč / kg

Produkt není momentálně dostupný!
  • Doprava zdarma u objednávek nad 999,00 Kč

  • Snadná a bezpečná platba

  • Bezplatné vrácení zboží

Popis

přírodní prostředek proti tvorbě bezoáru
Kočky obvykle ztrácejí mnoho chlupů a při svém každodenním čištění mohou tyto chlupy polykat. To způsobuje tvorbu bezoáru v žaludku. Naše HFC IN JELLY je přírodní prostředek proti tvorbě bezoáru: obsažené želé přispívá k čištění žaludku a usnadňuje vylučování polknutých chlupů.

Almo Nature – záruka zcela přirozeného krmiva pro kočky!
Kapsičky značky Almo Nature neobsahují žádné přídatné látky (např. minerály nebo vitaminy), protože jejich vysoce kvalitní složky jsou již od přírody na tyto látky bohaté. Konzervují se ve vlastním vývaru, díky čemuž zůstávají zachovány živiny i chuť a kapsičky jsou zcela bez jakýchkoli umělých konzervačních látek, atraktantů a barviv.

*Almo Nature používá v recepturách HFC IN JELLY výhradně maso, ryby a rýži, které původně nebyly určeny ke krmení domácích zvířat, ale jako potrava pro člověka.

Podrobnosti produktu:

  • V přírodní formě
  • Kvalitní přísady
  • Bez přídatných látek
  • Pomáhá proti tvorbě bezoáru
  • Velikost balení: 55 g

Číslo produktu
1000042215

Složení:

tuňák 51 %, rybí vývar 48,5 %, rýže 0,5 %. Přísady – technologická přídatná látka: kasiová guma 4 315 mg/kg

Doplňkové látky:

0

Analytické složky:

hrubá bílkovina 13 %, hrubá vláknina 0,1 %, hrubé oleje a hrubé tuky 0,5 %, hrubý popel 2 %, vlhkost 83 %, 497 kcal/kg

Kočka patří k obligátním masožravcům: Její zuby šelmy a trávicí ústrojí jsou vhodné pro přijímání a optimální využití bílkovin. V přírodě se strava koček skládá z různých drobných živočichů (myší, ptáků, ryb), které uloví a z nichž kočky získávají především bílkoviny a tuk. (Kromě toho přijímají také hrubou vlákninu a další živiny, které jsou obsaženy v trávicím traktu kořisti.)Pro optimálně vyváženou stravu koček doporučuje „Almo Nature“ podávat střídavě všechny druhy masa a ryb a také mokrou i suchou stravu. (60 % mokrá strava a 40 % suchá strava, samostatné, doplňkové a základní krmivo). V každodenní stravě koček hraje významnou roli podíl vlhkosti, aby byl zajištěn její optimální přísun a snížilo se tak riziko onemocnění močových cest.