Almo Nature HFC Nature s tuňákem a kuřecím masem

Varianta

24 × 55 g
453,79 Kč / 1 kg
599,00 Kč

599,00 Kč

453,79 Kč /kg

Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
  • Doprava zdarma u objednávek nad 999,00 Kč

  • Snadná a bezpečná platba

  • Bezplatné vrácení zboží

Popis

Almo Nature – záruka zcela přirozeného krmiva pro kočky!
Mokrá krmiva značky Almo Nature neobsahují žádné přídatné látky (např. minerály nebo vitaminy), protože jejich vysoce kvalitní složky jsou již od přírody na tyto látky bohaté. Konzervují se ve vlastním vývaru, díky čemuž zůstávají zachovány živiny i chuť a mokrá krmiva jsou zcela bez jakýchkoli umělých konzervačních látek, atraktantů a barviv.

Almo Nature používá v recepturách HFC NATURE výhradně maso, ryby a rýži, které původně nebyly určeny ke krmení domácích zvířat, ale jako potrava pro člověka.

Podrobnosti produktu:

  • nízkokalorická strava
  • čisté suroviny
  • nejvyšší kvalita
  • bez konzervačních látek a barviv
  • Velikost balení 55 g

Číslo produktu
1000042209

Složení:

vývar z tuňáka 47 %, tuňák 38 %, kuře 12 %, rýže 3 %

Doplňkové látky:

Podle výrobce nejsou obsaženy

Analytické složky:

hrubá bílkovina 13 %, hrubá vláknina 0,1 %, hrubé oleje a hrubé tuky 0,1 %, hrubý popel 2 %, vlhkost 83 %. 463 kcal/kg

Kočka patří k obligátním masožravcům: Její zuby šelmy a trávicí ústrojí jsou vhodné pro přijímání a optimální využití bílkovin. V přírodě se strava koček skládá z různých drobných živočichů (myší, ptáků, ryb), které uloví a z nichž kočky získávají především bílkoviny a tuk. (Kromě toho přijímají také hrubou vlákninu a další živiny, které jsou obsaženy v trávicím traktu kořisti.)Pro optimálně vyváženou stravu koček doporučuje „Almo Nature“ podávat střídavě všechny druhy masa a ryb a také mokrou i suchou stravu. (60 % mokrá strava a 40 % suchá strava, samostatné, doplňkové a základní krmivo). V každodenní stravě koček hraje významnou roli podíl vlhkosti, aby byl zajištěn její optimální přísun a snížilo se tak riziko onemocnění močových cest.