GimCat CatMilk

Číslo produktu: 1000026431

Chutné mléko pro kočky značky GimCat. Vhodné jako odměna a doplňkový zdroj tekutin. Pamlsek je speciálně přizpůsobený potřebám koťat.

199,00 Kč

plus poštovné

Velikost balení Základní cena Číslo produktu Cena  
995,00 Kč / 1 kg 1000026431 199,00 Kč
Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
Velikost zvířete
Všechny velikosti
Vlastnosti krmiva
100% vyrobeno v Německu, Bohaté na bílkoviny, Taurin, Vitalita a vitaminy
Velikost balení
200 g
Zvláštní potřeby
Imunitní a obranný systém, Srdce a krevní oběh, Těhotenství a odchov
Forma krmiva
Prášek, Tekutina
Značka
Gimcat
Životní fáze
Kotě
Zvířecí druh
Katze

Pokud pro vaši kočku hledáte pamlsek s vysokým obsahem bílkovin, právě jste ho našli. GimCat CatMilk je pro vašeho mazlíčka nejvyšší odměnou. Již z pohádek a vyprávění víme, že kočky milují mléko. Není ovšem vhodné podávat jim běžné kravské mléko, jelikož dobře nesnáší obsah laktózy, která je v tomto mléce obsažena. Ideální je proto kočičí mléko značky se sníženým obsahem laktózy, jehož složení odpovídá výživě koček. Krmivo doporučené pro kočky všech velikostí je speciálně přizpůsobené potřebám koťat. Přidané vitaminy mohou posílit imunitní systém a obranyschopnost vaší kočky a tím přispět ke zdraví zvířete. Pro zdravé srdce a zdravou látkovou výměnu u koček je důležitým prvkem taurin. Vaše kočka však může produkovat taurin pouze v malém množství. GimCat CatMilk taurin obsahuje a přispívá k jeho dostatečnému přísunu. Obzvláště vhodné také pro kočky, které nepřijímají dostatek tekutin ve formě vody.

Aby mléko pro vaše huňaté čtyřnohé kamarády zůstalo něčím zvláštním, mělo by být dávkováno. Pokud má vaše kočka sklon k nadváze, buďte opatrní především v případě energeticky bohatých kousků. Dbejte následujících pokynů: Co vaše kočka přijme jako pamlsek, musíte poté odečíst z hlavní krmné dávky. Tak se může vyhnout přibírání na váze.

Podrobnosti produktu:

 • lahodný pamlsek
 • jako odměna
 • pro koťata
 • S taurinem
 • bohaté na bílkoviny
 • s vitaminy pro vitalitu a zdraví
 • posílení imunitního systému a obranyschopnosti
 • obohacené o minerály
 • může podporovat srdce a krevní oběh
 • otevřená deklarace – každá přísada je sledovatelná!
 • Se sníženým obsahem laktózy odpovídající výživě koček
 • Ideální jako doplňkový zdroj tekutin
Složení

mléko a mlékárenské produkty (65,5 %), Oleje, tuky, rostlinný cukr produkty rostlinného původu a derivát mléčného cukru s TGOS* (1,0 %), minerální látky

Doplňkové látky

vit. A 20 000 IU vit. D 32 000 IU vit. E 100 mg vit. B1 10 mg vit. B2 10 mg vit. B6 8 mg vit. B12 60 μg vit. K 30,2 mg biotin (vit. H) 200 μg kyselina listová 2 mg kyselina nikotinová 80 mg kyselina pantothenová 20 mg vit. C 100 mg cholin chlorid 2 500 mg taurin 1 000 mg L-karnitin 400 mg

Analytické složky

bílkoviny 35 %, obsah tuku 28 %, hrubý popel 6,2 %, hrubá vláknina 0,1%, vlhkost 3,3 %, vápník 0,9 %, fosfor 0,5

Návod k přípravě:
GimPet Cat-Milk smíchejte s trochou horké, již ne vroucí vody. Poté za stálého rychlého míchání pomalu přidejte zbývající vodu. Podávejte po vychladnutí na teplotu těla. Obzvláště důležitá je hygiena! Mléko připravujte ke každému krmení čerstvé.