Hunter Racing norský postroj, červený/černý

Varianta

43-53/S
599,00 Kč
60-75/M-L
679,00 Kč
68-90/L
729,00 Kč

599,00 Kč

Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
  • Doprava zdarma u objednávek nad 999,00 Kč

  • Snadná a bezpečná platba

  • Bezplatné vrácení zboží

Popis

S tímto reflexním Hunter norským postrojem Racing, v červeném/černém provedení, jsou citlivá místa, jako je krk a hrdlo psa, chráněna, i když pes na vodítku táhne trochu silněji. Je vyroben z nylonu, fleecu a je robustní a zároveň se snadno udržuje. Díky svým robustním a odolným vlastnostem má dlouhou životnost. Je vybaven uzavírací sponou.

Větší bezpečnost na výletech: Tento černý/červený Hunter norský postroj pro psy Racing přispívá k pohodě vašeho čtyřnohého přítele, zejména pokud se ve vzrušujících situacích rád trochu víc přetahuje o vodítko.

Aby se váš pes při procházkách se svým pánem cítil pohodlně, mělo by vybavení poskytovat vysokou úroveň pohodlí pro vašeho mazlíčka, aniž by byla zanedbána bezpečnost. Při dobrodružstvích a vzrušujících výletech vám poskytuje větší kontrolu nad vaším mazlíčkem. Často není snadné zvládnout svého čtyřnohého přítele, zejména ve stresových situacích. Postroj výrazně lépe rozkládá tažnou sílu, takže majitel psa má nad ním větší kontrolu, a zároveň ulevuje citlivým oblastem, jako je hrtan, krční páteř a průdušnice psa. Postroj je však vhodný nejen pro bázlivé mazlíčky, ale také pro mladé a temperamentní psy. Při poněkud mírnějších teplotách je fleecový materiál obzvláště příjemný na nošení. Je nejen příjemně měkký, ale také hřeje. Navíc je také reflexní. To znamená, že váš pes bude lépe a rychleji viditelný pro ostatní chodce nebo účastníky silničního provozu, a to i ve tmě. Díky polstrování je toto příslušenství pro psy nejen pohodlné, ale také hřejivé. Zapínací spona usnadňuje zapínání a rozepínání postroje, dokonce i když nemáte obě ruce volné.

Pro šťastného psa a šťastného majitele.

Norský postroj Racing z nylonu představuje kvalitní produkt příjemný na srst. Vysoký komfort nošení díky fleecové podšívce.

Číslo produktu
1000035511

Velikost Obvod krku Obvod břicha (nastavitelný) Šířka
S 32 cm 42 – 53 cm 2,0 cm
M-L 46 cm 60 – 75 cm 2,5 cm
L 52 cm 68 – 90 cm 3,8 cm