Hunter Vario-Basic postroj, černý

Varianta

XS (30–40 cm)
379,00 Kč

379,00 Kč

Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
  • Doprava zdarma u objednávek nad 999,00 Kč

  • Snadná a bezpečná platba

  • Bezplatné vrácení zboží

Popis

Tento Hunter postroj pro psy Vario Rapid v černé barvě je dobrou alternativou ke klasickému obojku, protože zmírňuje tlak na citlivá místa, jako je krk a hrdlo. Je vyroben z nylonu a je robustní, zároveň se snadno udržuje. Přesvědčí svou odolností a robustností. Je vybaven uzavírací sponou.

Větší bezpečnost na výletech: Tento Hunter postroj pro psy Vario Rapid v černém provedení vám zpříjemní společné chvíle venku, protože pohodlně obepíná tělo vašeho psa, takže mu nevadí tahání a přetahování.

Postroj pro psa by měl patřit k základnímu vybavení psí domácnosti. Zajišťuje bezpečnost i pohodlí při vašich společných aktivitách venku. Zdraví psi jsou šťastní psi: Postroj bude vašemu chlupatému příteli vyhovovat, protože přesouvá tahový bod rovnoměrně na hrudník, čímž zmírňuje tlak na citlivé oblasti, jako je krk a hrdlo. Předejdete tak zranění, pokud váš čtyřnohý přítel při náhlém sprintu silně zatáhne za vodítko. Postroj se doporučuje zejména pro mladé a temperamentní psy. Je vyroben z nylonu a je robustní, zároveň se snadno udržuje, protože na něm téměř neulpívají nečistoty a lze jej snadno otřít. Zapínací spona usnadňuje zapínání a rozepínání postroje, dokonce i když nemáte obě ruce volné.

Aby se pes i majitel cítili dobře.

Tento klasický postroj pro psy v černé barvě je vyroben z vysoce kvalitních polyamidových popruhů. Tento materiál se používá mimo jiné k výrobě bezpečnostních pásů. To ukazuje, jak extrémní je jeho odolnost proti přetržení. Přesto materiál měkce a hebce přiléhá k tělu psa a nijak jej neomezuje v pohyblivosti. Trvanlivý postroj od výrobce Hunter je odolný vůči povětrnostním vlivům díky poniklovaným kovovým dílům a nylonové tkanině a lze je snadno omývat.

Číslo produktu
1000041560

Pokyny k péči:

Snadno se čistí