JBL ProPond Flakes pro sladkovodní ryby

Varianta

720g
484,72 Kč / 1 kg
349,00 Kč

349,00 Kč

484,72 Kč / kg

Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
  • Doprava zdarma u objednávek nad 999,00 Kč

  • Snadná a bezpečná platba

  • Bezplatné vrácení zboží

Popis

Základní krmivo se správným poměrem bílkovin a tuků 3 : 1 dle NEO indexu zohledňuje teplotu vody, funkci, velikost a stáří zvířat.
S°pšenicí, blešivci, lososem, garnáty a mořskými řasami pro silné a zdravé sladkovodní ryby (při teplotě vody 10–30 °C)
Velikost krmiva M (5–20 mm) pro ryby 10–35 cm.
Plovoucí vločky zůstanou na hladině, čímž přilákáte ryby vzhůru a můžete je pozorovat. Právě v°letních horkých dnech ryby rády zůstávají u°dna jezírka, kde je hezky chladno.
Pomocí tohoto plovoucího krmiva ryby na chvíli přilákáte k°hladině.

Základní krmivo v°uzavíratelném, praktickém, neprůhledném a vodotěsném plastovém kbelíku pro zachování kvality produktu

Podrobnosti produktu:

  • Vločky pro sladkovodní ryby
  • Velikost krmiva M (5–20 mm)
  • plovoucí krmivo, zůstává na hladině
  • uzavíratelná a neprůhledná nádoba pro dlouhou trvanlivost a čerstvost.
  • Různě velká balení

JBL NEO INDEX:
NEO index doslova znamená: přírodní, energeticky optimalizovaná výživa. Tím se rozumí poměr proteinů a tuků v°krmivu. Pokud bychom zohlednili pouze roční období, potřebují ryby v°zimě poloviční množství proteinů (2 : 1) než v°létě (4 : 1). Protože ale rozhodující roli nehraje jen roční období, tedy teplota vody, ale také velikost a stáří, stejně jako funkce krmiva (např. na podporu růstu = ProPond Growth), byl vyvinut NEO index, který všechny tyto relevantní faktory zohledňuje.

Vedle velikosti, stáří, ročního období a teploty vody hraje samozřejmě velkou roli také samotný druh ryb. Hledají krmivo na dně nebo žerou přímo z vodní hladiny? Každé krmivo ProPond je tak díky svému složení a případnému klesání krmiva přizpůsobeno různým druhům ryb a jejich stravovacím návykům.

Ryby jsou studenokrevné! V°důsledku toho je jejich látková výměna vždy závislá na teplotě okolí (teplotě vody). Zatímco v°zimě musí být krmení při nízkých teplotách (pod 5 °C) pozastaveno, se vzrůstající teplotou ryby vyžadují stále více krmiva. I když látková výměna ryb závisí na teplotě okolí, lze vždy rozlišovat mezi bazálním metabolismem, který je nezbytný k zachování životních funkcí, a výkonovým metabolismem. Oba tyto druhy energie jsou závislé na teplotě okolí, stáří, pohlaví a aktivitě ryb.

Číslo produktu
1000057323

Složení:

kukuřičná mouka, pšeničná mouka, lososová moučka, pšeničný lepek, rýžová mouka, drožďový extrakt, krevetová moučka, moučka z mořských řas​

Doplňkové látky:

vitamin A 12 500 IU, vitamin D3 2 000 IU, vitamin E 300 mg, vitamin C 200 mg, antioxidanty, barviva​

Analytické složky:

hrubá bílkovina 12 %, hrubý tuk 4 %, hrubá vláknina 1 %, hrubý popel 2 %, obsah vlhkosti 8 %

1–2 × denně podávejte takové množství krmiva, které je spotřebováno během několika minut.Skladování při pokojové teplotě.