JBL ProPond Growth růstové krmivo pro koi

Varianta

M 2,5 kg
539,60 Kč / 1 kg
1 349,00 Kč

1 349,00 Kč

539,60 Kč /kg

Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
  • Doprava zdarma u objednávek nad 999,00 Kč

  • Snadná a bezpečná platba

  • Bezplatné vrácení zboží

Popis

Základní krmivo se správným poměrem bílkovin a tuků 5 : 1 (u°velikosti XS 6 : 1) dle NEO indexu zohledňuje teplotu vody, funkci, velikost a stáří zvířat.
S°lososem, garnáty, spirulinou a rybím tukem pro optimální růst (při teplotě vody 15–25 °C).

Plovoucí krmivo ve tvaru perliček pro růst v°uzavíratelném, vzduchotěsném, vodotěsném a neprůsvitném obalu pro zachování kvality produktu.

Podrobnosti produktu:

  • Plovoucí krmivo
  • Krmivo ve tvaru perliček pro růst
  • Velikost krmiva XS (1,5 mm) pro ryby 5–15 cm.
  • Velikost krmiva S (3 mm) pro ryby 15–35 cm.
  • Velikost krmiva M (6 mm) pro ryby 35–55 cm.
  • Velikost krmiva L (9 mm) pro ryby 55–85 cm.

JBL NEO INDEX:
NEO index doslova znamená: přírodní, energeticky optimalizovaná výživa. Tím se rozumí poměr proteinů a tuků v°krmivu. Pokud bychom zohlednili pouze roční období, potřebují ryby v°zimě poloviční množství proteinů (2 : 1) než v°létě (4 : 1). Protože ale rozhodující roli nehraje jen roční období, tedy teplota vody, ale také velikost a stáří, stejně jako funkce krmiva (např. na podporu růstu = ProPond Growth), byl vyvinut NEO index, který všechny tyto relevantní faktory zohledňuje.

Vedle velikosti, stáří, ročního období a teploty vody hraje samozřejmě velkou roli také samotný druh ryb. Hledají krmivo na dně nebo žerou přímo z vodní hladiny? Každé krmivo ProPond je tak díky svému složení a případnému klesání krmiva přizpůsobeno různým druhům ryb a jejich stravovacím návykům.

Ryby jsou studenokrevné! V°důsledku toho je jejich látková výměna vždy závislá na teplotě okolí (teplotě vody). Zatímco v°zimě musí být krmení při nízkých teplotách (pod 5 °C) pozastaveno, se vzrůstající teplotou ryby vyžadují stále více krmiva. I když látková výměna ryb závisí na teplotě okolí, lze vždy rozlišovat mezi bazálním metabolismem, který je nezbytný k zachování životních funkcí, a výkonovým metabolismem. Oba tyto druhy energie jsou závislé na teplotě okolí, stáří, pohlaví a aktivitě ryb.

Číslo produktu
1000057338

Složení:

rýžová mouka, lososová moučka, sójová mouka, pšeničné klíčky, krevetová moučka, pšeničný lepek, Spirulina, moučka ze sépií, rybí olej, drožďový extrakt, moučka z mořských řas, minerální látky, zelená moučka, lysin, methionin

Doplňkové látky:

Vitamin A 25 000 IU, vitamín D3 2000 IU/kg, vitamín E 300 mg, vitamin C 200 mg, antioxidanty, barviva, lysin, methionin

Analytické složky:

hrubá bílkovina 46 % (u velikosti XS 52 %), hrubý tuk 10 % (u velikosti XS 9 %), hrubá vláknina 2 %, hrubý popel 10 %, obsah vlhkosti 8 %?

Doporučený způsob krmení:
Podávejte 1–2× denně jen tolik krmiva, kolik ryby sežerou během několika minut.

Skladování při pokojové teplotě