sera UV-C-System

Číslo produktu: 1000034998

Tento UV-C systém odstraňuje důkladně a rychle plovoucí a vláknité řasy i bělavé, bakteriální zákaly vody působením UV-C záření, které ničí choroboplodné zárodky.

5 499,00 Kč

včetně dopravy

Výkon (W) Číslo produktu Cena
1000034998 5 499,00 Kč
Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
Klasifikace nebezpečnosti
N
Typ vody
Mořská voda, Sladká voda
Značka
Sera
Výkon (W)
2.4

Výkonný UV-C systém od společnosti Sera je skutečný všeuměl, neboť se dá použít jak ve sladkovodním či mořském akváriu, tak i v jezírku. Je přitom bez ohledu na místo použití zvlášť výkonný a zajišťuje po dlouhou dobu čistou, nezakalenou vodu – samozřejmě bez vedlejších účinků na zvířata a rostliny.

Tento čisticí systém využívá vytvářené UV záření, aby zničil patogeny jako bakterie, viryplísně a také řasyparazity. Tak se zkvalitní životní podmínky pro obyvatele vašeho akvária či jezírka a jejich zdraví se viditelně zlepší. Zvlášť praktický je otočný univerzální adaptér, který umožňuje flexibilní připojení čtyř různých průměrů hadic, a skutečnost, že vstupní a výstupní otvor se nacházejí na stejné straně; tím se šetří místo při instalaci. I výměna účinné, úsporné PL-UV-C žárovky probíhá snadno a stačí k ní několik málo úkonů. Díky bílé vnitřní stěně přístroje odolného vůči UV záření se záření odráží, což ještě zvyšuje účinnost.

Funguje to přitom následovně: Voda se čerpá čerpadlem do vnitřního prostoru UV-C systému, kde protéká okolo žárovky vydávající UV-C záření, která je chráněna vysoce kvalitním křemičitým sklem. Toto krátkodobé ozáření vody stačí ke zničení veškerých nežádoucích složek a tak zajišťuje čistou vodu, která na druhé straně opět vytéká z přístroje.

Podrobnosti produktu:

  • UV-C čistič vody pro sladkovodní a mořská akvária a vodu v jezírku
  • Spolehlivě odstraňuje bez použití chemikálií všechny druhy řas (vláknité/plovoucí)
  • Omezuje rozmnožování řas, choroboplodné zárodky a bakteriální zákaly vody
  • S úspornou lampou a šetrným elektronickým předřadníkem
  • Musí se používat s přídavným čerpadlem
  • Instalace šetřící místo
  • Bezpečnost díky automatickému vypnutí při otevření přístroje
  • Vč. kabelu 10 m

Sera UV-C System Pokyny k montáži a instalaci

Technické údaje:

UV-C systém 5 W 24 W 55 W
Výkon 5 W 24 wattů 55 wattů
Doporučená cirkulace

Built with love by IT-Verticals