cdVet Singulares bio pupalkový olej DAB, 50 ml

Varianta

9 380,00 Kč / 1 l
469,00 Kč

469,00 Kč

9 380,00 Kč / l

Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
  • Doprava zdarma u objednávek nad 999,00 Kč

  • Snadná a bezpečná platba

  • Bezplatné vrácení zboží

Popis

cdVet Singulares bio pupalkový olej DAB, 50 ml, přesvědčuje svou kvalitou jako velice cenný doplněk při krmení syrovou stravou. Krmivo je doporučeno pro psy všech velikostí a je speciálně přizpůsobené potřebám dospělých psů. Přidávání cukru, barviv a konzervačních látek je vyloučeno.

cdVet Singulares bio pupalkový olej DAB, 50 ml, odpovídá zásadám krmení syrovou stravou splňující specifické potřeby daného druhu v souladu s přírodou. Díky podávání syrové stravy se zachovávají důležité vitamíny, enzymy a minerály, které se v tepelně průmyslově zpracovaném krmivu pro psy částečně ztrácejí. BARF krmivo pro psy je vhodné jako základní krmivo. Krmnou dávku pro vašeho zvířecího miláčka byste si měli přesně spočítat. Základní pravidlo udává, že denní porce krmiva pro psy má při barfování činit cca 3 % tělesné hmotnosti.

Podrobnosti produktu:

  • Pro výživu syrovou stravou podle specifických potřeb
  • bez konzervačních látek
  • Bez barviv

Číslo produktu
1000051551

Složení:

100% čistý olej z pupalky dvouleté (Oenothera biennis oelum), lisovaný zastudena, certifikaci provedla Kontrolní stanice pro kontrolované ekologické zemědělství DE-ÖKO-001. Zemědělská produkce mimo EU.

Doplňkové látky:

Podle výrobce nejsou obsaženy

Doporučený způsob krmení:
Psům a kočkám podávejte denně 1–5 kapek na 10 kg tělesné hmotnosti, hlodavcům dávejte denně 1–2 kapky.