Hunter Neopren Vario Plus obojek, červený/černý

Varianta

35/S
249,00 Kč
50/M-L
299,00 Kč

249,00 Kč

Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
  • Doprava zdarma u objednávek nad 999,00 Kč

  • Snadná a bezpečná platba

  • Bezplatné vrácení zboží

Popis

Spolu s vodítkem je tento podšitý Hunter obojek Neopren Vario Plus červený/černý optimálním vybavením pro každodenní procházky. Je vyroben z odolného a špínu odpuzujícího nylonu a neoprenu. Je vybaven uzavírací sponou.

Perfektní doplněk k vodítku: S tímto Hunter obojkem Neopren Vario Plus v červeném/černém provedení lze vodítko připnout rychle a snadno, takže máte více času na příjemnější věci.

Pokud obojek pro psy správně sedí, váš čtyřnohý přítel si na něj rychle zvykne a téměř si ho nevšimne. Pro případ, že by se váš pes na své cestě za poznáním ztratil, je vhodné k němu připevnit také visačku s adresou a psí známku. To mu pomůže rychle najít cestu zpátky domů. Nylon je robustní a velmi snadno se udržuje. Díky hladkému povrchu na něm neulpí téměř žádné nečistoty. Pokud se postroj potřísní blátem, lze ho jednoduše otřít mokrým hadříkem. Díky polstrování je tento doplněk pro psy příjemný ke kůži a srsti. Zapínací spona usnadňuje zapínání a rozepínání obojku, dokonce i když nemáte obě ruce volné.

Váš malý čtyřnohý přítel z něj bude mít velkou radost.

Obojek NEOPREN VARIO PLUS je díky měkkému neoprenovému polstrování a odlehčení tahu obzvlášť šetrný a komfortní. Díky zapínání na sponu lze vodítko rychle a nekomplikovaně upevnit a sejmout. Obojky jsou obzvlášť praktické, protože je lze nasazovat a sundávat bez dlouhé manipulace s uzávěrem. To je při příjemné při každodenním venčení, při lovu nebo psích sportech to může být navíc výhoda. Obojek NEOPREN VARIO PLUS má zapínání na sponu, které nemá vliv na šířku obojku. Ta se totiž nastavuje plynule posuvným uzávěrem, zcela nezávisle na zapínání. Díky možnosti nastavení nezávisle na zapínání obojek vždy perfektně sedí. Ještě pohodlnější je obojek NEOPREN VARIO PLUS pro vašeho psa díky měkkému neoprenovému polstrování, které šetří srst.

Číslo produktu
1000063927

Velikost Obvod krku Šířka
S 30 - 35cm 2,0cm
M-L 45 - 50cm 2,5cm
XL 60 - 65cm 2,5cm